Informace o Hôtel Villa Boeri

Vítáme Vás na stránce Hôtel Villa Boeri na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel Villa Boeri, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel Villa Boeri, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel Villa Boeri.

  • Hôtel Villa Boeri

Hôtel Villa Boeri Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHôtel Villa Boeri Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHôtel Villa Boeri Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHôtel Villa Boeri Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHôtel Villa Boeri Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHôtel Villa Boeri Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHôtel Villa Boeri Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHôtel Villa Boeri Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHôtel Villa Boeri Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHôtel Villa Boeri Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHôtel Villa Boeri Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHôtel Villa Boeri Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHôtel Villa Boeri Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHôtel Villa Boeri Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHôtel Villa Boeri Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHôtel Villa Boeri Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHôtel Villa Boeri Beausoleil - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel Villa Boeri
Ulice:  29 Boulevard du Général Leclerc
Město:  06240 Beausoleil
Okres:  Přímořské Alpy
Kraj:  Provensálsko-Alpy-Azurové pobřeží
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1517 Kč
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází 300 metrů od kasina Monte Carlo, 8 minut chůze od pláže a 45 minut chůze od Knížecího paláce a středověké části Monaka. Má stinnou zahradu, skleněný panoramatický výtah a bezplatné Wi-Fi. Všechny klimatizované pokoje mají výhled na moře nebo na dvůr, vlastní koupelnu a satelitní TV s plochou obrazovkou a mezinárodními programy. Některé pokoje mají i balkon. Kontinentální snídani si můžete vychutnat na terase Hôtelu Villa Boeri nebo v soukromí vlastního pokoje. V hotelu je k dispozici automat na nápoje, obývací prostor s rostlinami a nepřetržitě otevřená recepce. Hotel je situovaný ve městě Beausoleil, 5 minut jízdy autem od vlakového nádraží SNCF Monaco Monte Carlo. K letišti Nice dojedete za 40 minut.

 
 
facebook g+ twitter