Informace o Hotel Olympia

Vítáme Vás na stránce Hotel Olympia na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Olympia, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Olympia, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Olympia.

  • Hotel Olympia

Hotel Olympia Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHotel Olympia Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHotel Olympia Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHotel Olympia Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHotel Olympia Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHotel Olympia Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHotel Olympia Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHotel Olympia Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHotel Olympia Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHotel Olympia Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHotel Olympia Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHotel Olympia Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHotel Olympia Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHotel Olympia Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHotel Olympia Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHotel Olympia Beausoleil - Pensionhotel - HotelyHotel Olympia Beausoleil - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Olympia
Ulice:  17 bis, Boulevard du Général Leclerc
Město:  06240 Beausoleil
Okres:  Přímořské Alpy
Kraj:  Provensálsko-Alpy-Azurové pobřeží
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1896 Kč
75 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Olympia se nachází na okraji Monaka, jen 5 minut pěší chůze od centra Monte Carla. Nabízí vlastní bar a klimatizované pokoje, většinou s balkonem. Pokoje jsou zvukotěsné, mají vlastní koupelnu s toaletními potřebami a vysoušečem vlasů, jsou vybavené satelitní TV a minibarem. V hotelu Olympia se každé ráno podává tradiční francouzská snídaně, kterou si můžete vychutnat v jídelně nebo ve svém pokoji. Hotel s 24hodinovou recepcí se nachází jen 200 metrů od kasina Monte Carlo. Pláže Larvotto jsou od hotelu jen 10 minut pěší chůze.

 
 
facebook g+ twitter