Evropa > Španělsko > Estepona > TRH Paraíso

Informace o TRH Paraíso

Vítáme Vás na stránce TRH Paraíso na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu TRH Paraíso, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt TRH Paraíso, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro TRH Paraíso.

  • TRH Paraíso

TRH Paraíso Estepona - Pensionhotel - HotelyTRH Paraíso Estepona - Pensionhotel - HotelyTRH Paraíso Estepona - Pensionhotel - HotelyTRH Paraíso Estepona - Pensionhotel - HotelyTRH Paraíso Estepona - Pensionhotel - HotelyTRH Paraíso Estepona - Pensionhotel - HotelyTRH Paraíso Estepona - Pensionhotel - HotelyTRH Paraíso Estepona - Pensionhotel - HotelyTRH Paraíso Estepona - Pensionhotel - HotelyTRH Paraíso Estepona - Pensionhotel - HotelyTRH Paraíso Estepona - Pensionhotel - HotelyTRH Paraíso Estepona - Pensionhotel - HotelyTRH Paraíso Estepona - Pensionhotel - HotelyTRH Paraíso Estepona - Pensionhotel - HotelyTRH Paraíso Estepona - Pensionhotel - HotelyTRH Paraíso Estepona - Pensionhotel - HotelyTRH Paraíso Estepona - Pensionhotel - Hotely
Název:  TRH Paraíso
Ulice:  Carretera de Cádiz, Km. 167, Avenida de la Gardenia s/n
Město:  29680 Estepona
Země:  Španělsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel TRH Paraíso se nachází 15 minut jízdy autem od přístavu Puerto Banús, v bezprostřední blízkosti 18jamkového golfového hřiště, a nabízí pokoje s balkonem, kryté i venkovní bazény a výhled na Středozemní moře i Severní Afriku. Hotel stojí mezi Marbellou a Esteponou, pouhé 4 km od pláže Atalaya. U golfové přepážky hotelu mohou hosté uplatnit slevu z cen green fee na sousední golfové hřiště i do dalších golfových klubů v okolí. Pokoje a apartmá mají jednoduchý elegantní interiér s dřevěným nábytkem. Ve všech je koupelna s fénem a toaletními potřebami. Výhled z pokojů směřuje na hory, na moře nebo na golfové hřiště. V hotelové restauraci La Pergola se podává pestrá snídaně formou bufetu. V nabídce restaurace La Pirámide jsou pak večeře à la carte i formou bufetu. Cesta do Marbelly a Estepony po nedaleké dálnici AP7 trvá přibližně 20 minut. Do Málagy lze dojet za hodinu.

 
 
facebook g+ twitter