Evropa > Španělsko > Estepona > Atalaya Park Golf Hotel & Resort

Informace o Atalaya Park Golf Hotel & Resort

Vítáme Vás na stránce Atalaya Park Golf Hotel & Resort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Atalaya Park Golf Hotel & Resort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Atalaya Park Golf Hotel & Resort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Atalaya Park Golf Hotel & Resort.

  • Atalaya Park Golf Hotel & Resort

Atalaya Park Golf Hotel & Resort Estepona - Pensionhotel - HotelyAtalaya Park Golf Hotel & Resort Estepona - Pensionhotel - HotelyAtalaya Park Golf Hotel & Resort Estepona - Pensionhotel - HotelyAtalaya Park Golf Hotel & Resort Estepona - Pensionhotel - HotelyAtalaya Park Golf Hotel & Resort Estepona - Pensionhotel - HotelyAtalaya Park Golf Hotel & Resort Estepona - Pensionhotel - HotelyAtalaya Park Golf Hotel & Resort Estepona - Pensionhotel - HotelyAtalaya Park Golf Hotel & Resort Estepona - Pensionhotel - HotelyAtalaya Park Golf Hotel & Resort Estepona - Pensionhotel - HotelyAtalaya Park Golf Hotel & Resort Estepona - Pensionhotel - HotelyAtalaya Park Golf Hotel & Resort Estepona - Pensionhotel - HotelyAtalaya Park Golf Hotel & Resort Estepona - Pensionhotel - HotelyAtalaya Park Golf Hotel & Resort Estepona - Pensionhotel - HotelyAtalaya Park Golf Hotel & Resort Estepona - Pensionhotel - HotelyAtalaya Park Golf Hotel & Resort Estepona - Pensionhotel - HotelyAtalaya Park Golf Hotel & Resort Estepona - Pensionhotel - HotelyAtalaya Park Golf Hotel & Resort Estepona - Pensionhotel - Hotely
Název:  Atalaya Park Golf Hotel & Resort
Ulice:  Avenida de las Golondrinas
Město:  29688 Estepona
Země:  Španělsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2012 Kč
76 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Atalaya Park leží uprostřed rozlehlé zahrady a svým hostům nabízí celkem 6 bazénů a dvě 18jamková golfová hřiště. Rezort se nachází u pláže Atalaya Isdabe, na pobřeží Costa del Sol. Hotelové pokoje mají vlastní balkon s výhledem na hory, do zahrady nebo na bazén. Pokoje s výhledem na moře jsou k dispozici za příplatek. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem a trezorem. Hosté mohou v komplexu zdarma využívat hřiště na fotbal a volejbal nebo si vyzkoušet lukostřelbu. K dispozici je zde 9 tenisových kurtů, posilovna, sauna a turecké lázně. V létě je také otevřeno hotelové vodní centrum. Atalaya Park Resort nabízí zdarma veřejné Wi-Fi připojení k internetu. V rezortu se nachází 3 restaurace a 2 bary. Rodinný zábavní program zahrnuje různá představení a živou hudbu. Organizovány jsou také aktivity pro děti. Rezort Atalaya Park leží mezi letovisky Estepona a Marbella, jen 7 km od populárním letoviskem Puerto Banus. Parkovat lze zdarma přímo u hotelu.


Důležité informace

Upozorňujeme, že od 23. června 2017 do 17. září 2017 budou v době obědů a večeří pro polopenze a plné penze zahrnuty tyto nápoje: – Půl láhve domácího vína nebo sklenice piva na dospělou osobu, – 1 neperlivá voda pro dospělého, – 1 nealkoholický nápoj pro dospělého.

 
 
facebook g+ twitter