Informace o Villa Toscane

Vítáme Vás na stránce Villa Toscane na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Villa Toscane, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Villa Toscane, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Villa Toscane.

  • Villa Toscane

Villa Toscane Montreux - Pensionhotel - HotelyVilla Toscane Montreux - Pensionhotel - HotelyVilla Toscane Montreux - Pensionhotel - HotelyVilla Toscane Montreux - Pensionhotel - HotelyVilla Toscane Montreux - Pensionhotel - HotelyVilla Toscane Montreux - Pensionhotel - HotelyVilla Toscane Montreux - Pensionhotel - HotelyVilla Toscane Montreux - Pensionhotel - HotelyVilla Toscane Montreux - Pensionhotel - HotelyVilla Toscane Montreux - Pensionhotel - HotelyVilla Toscane Montreux - Pensionhotel - HotelyVilla Toscane Montreux - Pensionhotel - HotelyVilla Toscane Montreux - Pensionhotel - HotelyVilla Toscane Montreux - Pensionhotel - HotelyVilla Toscane Montreux - Pensionhotel - HotelyVilla Toscane Montreux - Pensionhotel - HotelyVilla Toscane Montreux - Pensionhotel - Hotely
Název:  Villa Toscane
Ulice:  Rue du Lac 2/8
Město:  1820 Montreux
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2823 Kč
116 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Vila Toscane se nachází jen pár kroků od Ženevského jezera v secesní budově s krásným designem interiéru. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a hosté mají neomezený vstup do wellness části a krytého bazénu 5hvězdičkového hotelu Royal Plaza Montreux & Spa, který stojí přes ulici. Všechny pokoje jsou zařízené v moderním nebo klasickém stylu a mají minibar, TV a koupelnu s fénem. Hosté vily Toscane mohou využívat místní dopravu. Hotel nabízí také několik výletů lodí a exkurzí. Vlakové nádraží Montreux a kongresové centrum jsou vzdálené jen pár kroků.


Důležité informace

Upozorňujeme, že check-in a předání klíčů probíhá na adrese: Avenue Claude Nobs 7, Montreux, 1820. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter