Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Montreux > Grand Hôtel Suisse Majestic

Informace o Grand Hôtel Suisse Majestic

Vítáme Vás na stránce Grand Hôtel Suisse Majestic na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Hôtel Suisse Majestic, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Hôtel Suisse Majestic, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Hôtel Suisse Majestic.

  • Grand Hôtel Suisse Majestic

Grand Hôtel Suisse Majestic Montreux - Pensionhotel - HotelyGrand Hôtel Suisse Majestic Montreux - Pensionhotel - HotelyGrand Hôtel Suisse Majestic Montreux - Pensionhotel - HotelyGrand Hôtel Suisse Majestic Montreux - Pensionhotel - HotelyGrand Hôtel Suisse Majestic Montreux - Pensionhotel - HotelyGrand Hôtel Suisse Majestic Montreux - Pensionhotel - HotelyGrand Hôtel Suisse Majestic Montreux - Pensionhotel - HotelyGrand Hôtel Suisse Majestic Montreux - Pensionhotel - HotelyGrand Hôtel Suisse Majestic Montreux - Pensionhotel - HotelyGrand Hôtel Suisse Majestic Montreux - Pensionhotel - HotelyGrand Hôtel Suisse Majestic Montreux - Pensionhotel - HotelyGrand Hôtel Suisse Majestic Montreux - Pensionhotel - HotelyGrand Hôtel Suisse Majestic Montreux - Pensionhotel - HotelyGrand Hôtel Suisse Majestic Montreux - Pensionhotel - HotelyGrand Hôtel Suisse Majestic Montreux - Pensionhotel - HotelyGrand Hôtel Suisse Majestic Montreux - Pensionhotel - HotelyGrand Hôtel Suisse Majestic Montreux - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Hôtel Suisse Majestic
Ulice:  45, Avenue des Alpes
Město:  1820 Montreux
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3723 Kč
153 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel z období Belle Époque se nachází v centru města Montreux na břehu Ženevského jezera a přímo naproti vlakového nádraží v Montreux. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a restauraci s terasou s výhledem na jezero . Grand Hôtel Suisse Majestic má apartmá a pokoje, které prošly rekonstrukcí. Poskytují dřevěné podlahy a výhled na jezero nebo na město a na hory. V letních měsících si můžete od čtvrtka do pondělí zajít na terasu restaurace s výhledem na jezero, kde hraje živá hudba. Grand Hôtel Suisse Majestic je situován naproti vlakového nádraží v Montreux a je také snadno dostupný autem. O pár kroků dál najdete přístaviště parníků, kongresové centrum a nákupní zónu.

 
 
facebook g+ twitter