Asie > Spojené arabské emiráty > Dubai > Hilton Dubai Creek

Informace o Hilton Dubai Creek

Vítáme Vás na stránce Hilton Dubai Creek na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hilton Dubai Creek, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hilton Dubai Creek, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hilton Dubai Creek.

  • Hilton Dubai Creek

Hilton Dubai Creek Dubai - Pensionhotel - HotelyHilton Dubai Creek Dubai - Pensionhotel - HotelyHilton Dubai Creek Dubai - Pensionhotel - HotelyHilton Dubai Creek Dubai - Pensionhotel - HotelyHilton Dubai Creek Dubai - Pensionhotel - HotelyHilton Dubai Creek Dubai - Pensionhotel - HotelyHilton Dubai Creek Dubai - Pensionhotel - HotelyHilton Dubai Creek Dubai - Pensionhotel - HotelyHilton Dubai Creek Dubai - Pensionhotel - HotelyHilton Dubai Creek Dubai - Pensionhotel - HotelyHilton Dubai Creek Dubai - Pensionhotel - HotelyHilton Dubai Creek Dubai - Pensionhotel - HotelyHilton Dubai Creek Dubai - Pensionhotel - HotelyHilton Dubai Creek Dubai - Pensionhotel - HotelyHilton Dubai Creek Dubai - Pensionhotel - HotelyHilton Dubai Creek Dubai - Pensionhotel - HotelyHilton Dubai Creek Dubai - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hilton Dubai Creek
Ulice:  Banyas Street
Město:  Dubai
Země:  Spojené arabské emiráty
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2265 Kč
449 د.إ
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hilton Dubaj Creek se nachází na rušném pobřeží zálivu Khor Dubai. Pětihvězdičkový hotel nabízí luxusní ubytování, panoramatický výhled na město, střešní bar a elegantní restaurace. Hilton Dubai Creek má moderně zařízené pokoje a apartmá s mramorovou koupelnou, značkovými postelemi Hilton Serenity a luxusním ložním prádlem. Dále zahrnují TV s plochou obrazovkou a vysokorychlostní připojení k internetu. Hilton Dubaj Creek nabízí kyvadlovou dopravu zdarma do sesterského hotelu na pláži Jumeirah. Na místě pak můžete využít zdejší plážové vybavení. V hotelu je možné relaxovat u střešního bazénu s výhledem na město nebo si zacvičit v kompletně vybaveném fitness centru. Hilton Dubaj Creek se nachází necelých 10 minut jízdy od hlavních dubajských turistických atrakcí, včetně trhu se zlatem a látkami. Na mezinárodní letiště v Dubaji je to 5 km. Doprava na letiště je k dispozici na požádání.


Důležité informace

Upozorňujeme, že všichni hosté mohou využít bezplatný vstup na soukromou pláž u Hilton Dubai Jumeirah Beach. V případě všech předplacených rezervací je třeba při check-inu předložit kreditní kartu použitou k provedení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter