Asie > Spojené arabské emiráty > Dubai > Samaya Hotel Deira

Informace o Samaya Hotel Deira

Vítáme Vás na stránce Samaya Hotel Deira na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Samaya Hotel Deira, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Samaya Hotel Deira, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Samaya Hotel Deira.

  • Samaya Hotel Deira

Samaya Hotel Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySamaya Hotel Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySamaya Hotel Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySamaya Hotel Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySamaya Hotel Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySamaya Hotel Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySamaya Hotel Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySamaya Hotel Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySamaya Hotel Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySamaya Hotel Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySamaya Hotel Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySamaya Hotel Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySamaya Hotel Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySamaya Hotel Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySamaya Hotel Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySamaya Hotel Deira Dubai - Pensionhotel - HotelySamaya Hotel Deira Dubai - Pensionhotel - Hotely
Název:  Samaya Hotel Deira
Ulice:  Riggat Al Buteen
Město:  Dubai
Země:  Spojené arabské emiráty
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2774 Kč
550 د.إ
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Samaya Hotel se nachází pouhý 1 blok od tradičního přístaviště Dhow Wharfage v dubajské obchodní čtvrti Deira a nabízí střešní bazén s výhledem na zátoku Dubai Creek a prostorné pokoje, většinou s nádhernými výhledy na zátoku Creek. Kontrastní tmavé a světlé barvy dodávají pokojům nádech luxusu. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s vanou a luxusními toaletními potřebami a nástěnnou satelitní TV s plochou obrazovkou. Energii si v hotelu Samaya můžete dobít v posilovně nebo při plavání ve střešním venkovním bazénu. Pro relaxaci hotel nabízí saunu, hammam a vířivku. Deira Samaya má 2 restaurace. Mezinárodní kuchyně se podává v restauraci Staircase a restaurace Gold Roaster se specializuje na autentickou čínskou kuchyni. Creek Café nabízí kávu a zákusky. Samaya Hotel Deira je vzdálený jen 6 km od dubajského mezinárodního letiště. Náměstí Union Square a nákupní centrum Al Ghurair City Mall se nachází méně než 1 km od hotelu. Hotel nabízí neplacené parkoviště.

 
 
facebook g+ twitter