Asie > Katar > Doha > The Ritz-Carlton, Doha

Informace o The Ritz-Carlton, Doha

Vítáme Vás na stránce The Ritz-Carlton, Doha na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu The Ritz-Carlton, Doha, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt The Ritz-Carlton, Doha, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro The Ritz-Carlton, Doha.

  • The Ritz-Carlton, Doha

The Ritz-Carlton, Doha Doha - Pensionhotel - HotelyThe Ritz-Carlton, Doha Doha - Pensionhotel - HotelyThe Ritz-Carlton, Doha Doha - Pensionhotel - HotelyThe Ritz-Carlton, Doha Doha - Pensionhotel - HotelyThe Ritz-Carlton, Doha Doha - Pensionhotel - HotelyThe Ritz-Carlton, Doha Doha - Pensionhotel - HotelyThe Ritz-Carlton, Doha Doha - Pensionhotel - HotelyThe Ritz-Carlton, Doha Doha - Pensionhotel - HotelyThe Ritz-Carlton, Doha Doha - Pensionhotel - HotelyThe Ritz-Carlton, Doha Doha - Pensionhotel - HotelyThe Ritz-Carlton, Doha Doha - Pensionhotel - HotelyThe Ritz-Carlton, Doha Doha - Pensionhotel - HotelyThe Ritz-Carlton, Doha Doha - Pensionhotel - HotelyThe Ritz-Carlton, Doha Doha - Pensionhotel - HotelyThe Ritz-Carlton, Doha Doha - Pensionhotel - HotelyThe Ritz-Carlton, Doha Doha - Pensionhotel - HotelyThe Ritz-Carlton, Doha Doha - Pensionhotel - Hotely
Název:  The Ritz-Carlton, Doha
Ulice:  P.O. Box 23400
Město:  Doha
Země:  Katar
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3434 Kč
675 ر.ق
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Rezort Ritz-Carlton na břehu Arabského moře nabízí prvotřídní wellness centrum, moderní fitness centrum a osm elegantních restaurací a barů. Jeho součástí je také krytý a venkovní bazén a upravená svěží zahrada. Z pokojů je malebný výhled na Katarský poloostrov a na panorama Dauhá. Všechny moderní pokoje a apartmá jsou elegantně zařízené a vybavené luxusními textiliemi a stěny jsou zdobené kaligrafií. V restauraci Lagoon s otevřenou kuchyní si po celý den vyberete z pestré nabídky bufetu, která kombinuje jídla evropské a arabské kuchyně i pokrmy z Dálného východu. V restauraci Porcini můžete ochutnat pravou italskou kuchyni. Na jídla moderní francouzské kuchyně můžete zajít do špičkové restaurace La Mer ve 23. patře s panoramatickým výhledem na Arabský záliv. Wellness Ritz-Carlton Spa spojuje prvky moře a pouště v bohaté nabídce lázeňských procedur. Specialitou hotelu je spojení ideálních konferenčních prostor s bezkonkurenčními službami a velkým zázemím pro setkání větších skupin se samostatným vchodem a menšími zasedacími místnostmi, které se nachází ve stejném patře v úrovni vstupní haly. K dispozici je concierge pro konference a profesionální koordinátoři setkání, kteří se ze všech sil snaží o to, aby účastníci schůzek byli svěží a plní energie a nápadů. Od hotelu Ritz-Carlton dojdete za 10 minut pěšky ke kulturnímu centru Dauhá, Katara Cultural Village. Má výhodnou polohu naproti nákupnímu centru Lagoona Mall.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím The Ritz-Carlton, Doha o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter