Evropa > Chorvatsko > Zadarská župa > Zadar okres > Zadar > Falkensteiner Club Funimation Borik

Informace o Falkensteiner Club Funimation Borik

Vítáme Vás na stránce Falkensteiner Club Funimation Borik na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Falkensteiner Club Funimation Borik, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Falkensteiner Club Funimation Borik, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Falkensteiner Club Funimation Borik.

  • Falkensteiner Club Funimation Borik

Falkensteiner Club Funimation Borik Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Club Funimation Borik Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Club Funimation Borik Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Club Funimation Borik Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Club Funimation Borik Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Club Funimation Borik Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Club Funimation Borik Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Club Funimation Borik Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Club Funimation Borik Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Club Funimation Borik Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Club Funimation Borik Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Club Funimation Borik Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Club Funimation Borik Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Club Funimation Borik Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Club Funimation Borik Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Club Funimation Borik Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Club Funimation Borik Zadar - Pensionhotel - Hotely
Název:  Falkensteiner Club Funimation Borik
Ulice:  Majstora Radovana 7
Město:  23000 Zadar
Okres:  Zadar okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2340 Kč
85 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Falkensteiner Club Funimation Borik se nachází v Zadaru. Nabízí venkovní a krytý bazén, oceněné wellness centrum na ploše 2 500 m² s masážemi, hammamem, saunou, vířivkou a soláriem. Na místě jsou dále k dispozici zařízení pro vodní sporty, tenisový kurt a hřiště pro plážový volejbal. Prostorné klimatizované pokoje jsou zařízené v jemných a teplých barvách. Každý má satelitní TV, psací stůl, minibar a trezor. Ve vlastní koupelně je fén. Dostupné je i bezplatné Wi-Fi připojení. Hosté hotelu Falkensteiner Club Funimation Borik mohou využívat posilovnu ve wellness centru, které je obklopeno svěží kvetoucí zahradou. V rámci hotelové nabídky all inclusive můžete v restauraci a baru ochutnat řadu jídel chorvatské kuchyně a chorvatských vín. K relaxaci vybízí terasa a nedaleký park. Hotel je situovaný přímo u písečné pláže a v blízkosti jsou místa vhodná pro potápění a surfování. Do historického centra Zadaru s kostelem sv. Donáta, katedrálou sv. Anastasie a starověkým římským fórem jsou to odtud 4 km. Známé Mořské varhany jsou ve vzdálenosti 4,5 km. Hotel stojí 600 metrů od přístavu Borik a 3,5 km od zadarského přístaviště trajektů, odkud vyplouvají lodě k nedalekým ostrovům. Na letiště Zadar je to 14 km.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že se platí v HRK (kuna) podle aktuálního směnného kurzu. Vezměte prosím na vědomí, že podmínky týkající se děti se nevztahují na sazby pro jednu osobu. Vezměte prosím na vědomí, že na rezervace více než 5 pokojů se mohou vztahovat jiné podmínky.

Zajímavosti v okolí

Zadar3 kmZadar Chorvatsko
Sukošan13 kmSukošan apartmány
Privlaka16 kmPrivlaka u Zadaru
Biograd na Moru29 kmBiograd na moru kemp
Karin Gornji34 kmGornji Karin apartmány
 
 
facebook g+ twitter