Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > Arthotel ANA Adlon Vienna

Informace o Arthotel ANA Adlon Vienna

Vítáme Vás na stránce Arthotel ANA Adlon Vienna na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Arthotel ANA Adlon Vienna, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Arthotel ANA Adlon Vienna, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Arthotel ANA Adlon Vienna.

  • Arthotel ANA Adlon Vienna

Arthotel ANA Adlon Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyArthotel ANA Adlon Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyArthotel ANA Adlon Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyArthotel ANA Adlon Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyArthotel ANA Adlon Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyArthotel ANA Adlon Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyArthotel ANA Adlon Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyArthotel ANA Adlon Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyArthotel ANA Adlon Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyArthotel ANA Adlon Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyArthotel ANA Adlon Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyArthotel ANA Adlon Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyArthotel ANA Adlon Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyArthotel ANA Adlon Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyArthotel ANA Adlon Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyArthotel ANA Adlon Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyArthotel ANA Adlon Vienna Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Arthotel ANA Adlon Vienna
Ulice:  Hofenedergasse 4
Město:  1020 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
906 Kč
35 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Art Hotel Ana Adlon stojí na klidném místě, pouhých 5 minut chůze od zábavního parku Prátr, Obřího ruského kola (Riesenrad) a stanice vlaků a metra Praterstern. V celém objektu je zdarma dostupné Wi-Fi. Pokoje v hotelu Art Hotel Ana Adlon zahrnují posezení, kabelovou TV, minibar a koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami a fénem. Využívat zde můžete malou konferenční místnost s internetovým terminálem zdarma. Při příjezdu do hotelu Adlon obdržíte zdarma láhev minerální vody. Ve vstupní hale je k dispozici káva 24 hodin denně. Bohatá snídaně formou bufetu se podává od pondělí do pátku od 6:30 do 10:30 a o víkendech od 7:00 do 11:00. V letních měsících můžete posnídat nebo posedět u skleničky v zimní zahradě. Personál vám rád pomůže zarezervovat vstupenky do divadla, na operu, na koncert nebo různé poznávací výlety. V blízkosti Art Hotelu Ana Adlon najdete mnoho restaurací, barů a kaváren. Ze stanice metra Praterstern se za několik minut dostanete do centra města, na výstaviště, ke stadionu a k sídlu OSN. Z vlakového nádraží dojedete přímým spojem na letiště.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že na rezervace více než 4 pokojů/apartmánů se mohou vztahovat jiné podmínky a další poplatky. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Arthotel ANA Adlon Vienna o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Vídeň2 kmVídeň vánoční trhy
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Klosterneuburg12 kmKlosterneuburg basketbal
Maria Lanzendorf14 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge15 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf16 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl22 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau31 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach35 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf38 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen41 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach42 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město48 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter