Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > Austria Classic Hotel Wien

Informace o Austria Classic Hotel Wien

Vítáme Vás na stránce Austria Classic Hotel Wien na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Austria Classic Hotel Wien, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Austria Classic Hotel Wien, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Austria Classic Hotel Wien.

  • Austria Classic Hotel Wien

Austria Classic Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyAustria Classic Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyAustria Classic Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyAustria Classic Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyAustria Classic Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyAustria Classic Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyAustria Classic Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyAustria Classic Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyAustria Classic Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyAustria Classic Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyAustria Classic Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyAustria Classic Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyAustria Classic Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyAustria Classic Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyAustria Classic Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyAustria Classic Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyAustria Classic Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Austria Classic Hotel Wien
Ulice:  Praterstraße 72
Město:  1020 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1786 Kč
69 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Austria Classic Hotel Wien se nachází pouhých 200 metrů od stanice metra s přímým spojením do centra města. Hotel je plně klimatizovaný a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Hotel Wien, který už přes 200 let vlastní stejná rodina, se nachází v blízkosti zábavního parku Prátr. Moderní a prostorné pokoje mají TV s plochou obrazovkou a většina poskytuje výhled na poklidné nádvoří. Zdarma zde můžete využívat saunu, fitness centrum a internetový terminál. Bohatá snídaně formou bufetu se podává od 6:30 do 10:30. Austria Classic Hotel Wien má také střešní terasu. Do centra města, ke konferenčnímu centru Austria Center Vienna a sídlu OSN se dostanete během několika minut metrem z blízké stanice Praterstern (linky U1 a U2). Můžete využít také přímé vlakové spojení na letiště. Prátr s Obřím kolem (ruským kolem) a výstaviště Wiener Messe leží jen pár kroků od hotelu Austria Classic Hotel Wien.

Zajímavosti v okolí

Vídeň2 kmVídeň vánoční trhy
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Klosterneuburg11 kmKlosterneuburg basketbal
Maria Lanzendorf14 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge15 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf16 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl23 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau32 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach35 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf38 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen41 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach42 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město48 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter