Informace o Hotel Biokovo

Vítáme Vás na stránce Hotel Biokovo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Biokovo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Biokovo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Biokovo.

  • Hotel Biokovo

Hotel Biokovo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Biokovo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Biokovo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Biokovo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Biokovo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Biokovo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Biokovo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Biokovo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Biokovo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Biokovo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Biokovo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Biokovo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Biokovo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Biokovo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Biokovo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Biokovo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Biokovo Makarska - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Biokovo
Ulice:  Obala Kralja Tomislava 14
Město:  21300 Makarska
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1775 Kč
70 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Biokovo se nachází 3 minuty chůze od pláže v centru letoviska Makarska. Všechny pokoje s vlastní koupelnou jsou vybaveny satelitní TV a minibarem. Hotel je vzdálen 150 metrů od sportovního centra v Makarské. Hotel Biokovo zajišťuje za příplatek dopravu ke svatyni v Medžugorje. Všichni hosté mohou využívat wellness centrum a fitness centrum Aparthotelu Miramare zdarma. Na jídlo mohou hosté zajít do italské restaurace a na drink do kavárny. V hotelu je k dispozici výtah. K řadě nočních klubů to budete mít pěšky jen 5 až 10 minut.

Zajímavosti v okolí

Makarska356 mMakarska riviéra
Brela12 kmBrela Makarska
Bol30 kmBol Chorvatsko
Gradac34 kmGradac pláže
Podstrana44 kmPodstrana San Antonio Hotel
Hvar49 kmHvar lezení
 
 
facebook g+ twitter