Informace o Hotel Milenij

Vítáme Vás na stránce Hotel Milenij na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Milenij, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Milenij, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Milenij.

  • Hotel Milenij

Hotel Milenij Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Milenij Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Milenij Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Milenij Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Milenij Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Milenij Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Milenij Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Milenij Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Milenij Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Milenij Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Milenij Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Milenij Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Milenij Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Milenij Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Milenij Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Milenij Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Milenij Makarska - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Milenij
Ulice:  Put Cvitačke b.b.
Město:  21300 Makarska
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Milenij se nachází na Makarské riviéře, v přímořském městečku Makarska. Nabízí klimatizované pokoje s balkonem a výhledem do zahrady nebo na Jaderské moře. Každý pokoj je vybaven moderním nábytkem a má bezplatné Wi-Fi. Ve všech najdete také satelitní TV, trezor a minibar. Součástí pokojů je i vlastní moderní koupelna. Restaurace hotelu Milenij připravuje pokrmy regionální kuchyně, které jsou servírovány v jídelně nebo na terase. Snídani si můžete vychutnat na terase i v soukromí svého pokoje. Recepce je v provozu 24 hodin denně, organizuje výlety, sportovní a kulturní aktivity a zajišťuje pronájem automobilů. Praní prádla je k dispozici na vyžádání. Na místě mohou hosté využívat placené hlídané parkoviště.

Zajímavosti v okolí

Makarska2 kmMakarska riviéra
Brela11 kmBrela Makarska
Bol30 kmBol Chorvatsko
Gradac35 kmGradac pláže
Podstrana43 kmPodstrana San Antonio Hotel
Hvar49 kmHvar lezení
 
 
facebook g+ twitter