Informace o Hotel Dalmacija

Vítáme Vás na stránce Hotel Dalmacija na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Dalmacija, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Dalmacija, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Dalmacija.

  • Hotel Dalmacija

Hotel Dalmacija Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Dalmacija Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Dalmacija Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Dalmacija Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Dalmacija Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Dalmacija Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Dalmacija Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Dalmacija Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Dalmacija Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Dalmacija Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Dalmacija Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Dalmacija Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Dalmacija Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Dalmacija Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Dalmacija Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Dalmacija Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Dalmacija Makarska - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Dalmacija
Ulice:  Put Cvitacke b.b.
Město:  21300 Makarska
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Dalmacija se nachází v letovisku Makarska, hned vedle oblázkové pláže a jen několik kroků od pobřežní promenády, která vás zavede do centra města, a nabízí venkovní bazén i vlastní wellness centrum. K dispozici jsou klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením, balkonem a úžasným výhledem na moře. Součástí všech pokoje je TV a minibar. V koupelně najdete vanu nebo sprchu, fén a bezplatné toaletní potřeby. Každé ráno je na terase s výhledem na moře podávána snídaně. Hotel Dalmacija má samoobslužnou restauraci připravující pokrmy mezinárodní kuchyně a k dispozici je také lobby bar s širokou nabídkou studených i teplých nápojů. Bazén je obklopený velkou slunnou terasou s lehátky, která je vhodná k relaxaci, a najdete zde také bar podávající osvěžující nápoje. Wellness centrum zahrnuje tureckou lázeň, kosmetické centrum a posilovnu. Parkovat lze zdarma přímo na místě. Hotel Dalmacija stojí 10 minut chůze od centra města Makarska a 1 hodinu jízdy autem od letiště Split.

Zajímavosti v okolí

Makarska2 kmMakarska riviéra
Brela11 kmBrela Makarska
Bol30 kmBol Chorvatsko
Gradac35 kmGradac pláže
Podstrana43 kmPodstrana San Antonio Hotel
Hvar49 kmHvar lezení
 
 
facebook g+ twitter