Informace o Hotel Maritimo

Vítáme Vás na stránce Hotel Maritimo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Maritimo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Maritimo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Maritimo.

  • Hotel Maritimo

Hotel Maritimo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Maritimo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Maritimo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Maritimo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Maritimo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Maritimo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Maritimo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Maritimo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Maritimo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Maritimo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Maritimo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Maritimo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Maritimo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Maritimo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Maritimo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Maritimo Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Maritimo Makarska - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Maritimo
Ulice:  Put Cvitacke bb
Město:  21300 Makarska
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Kouzelný rodinný hotel Maritimo stojí poblíž centra města Makarska na oblázkové pláži, v blízkosti sportovního přístavu, a může se pochlubit nádherným výhledem na ostrovy Brač a Hvar. Hotel, který poskytuje komfortní a moderně zařízené ubytování, odděluje od moře pouze promenáda stíněná borovicemi. V restauraci můžete ochutnat místní i mezinárodní kuchyni a vybrat si z denního menu nebo si objednat jídlo à la carte. Užijte si středomořskou atmosféru v koktejlovém baru s terasou pod širým nebem, který je vedle promenády a nabízí výhled na křišťálově čisté moře.

Zajímavosti v okolí

Makarska2 kmMakarska riviéra
Brela11 kmBrela Makarska
Bol30 kmBol Chorvatsko
Gradac35 kmGradac pláže
Podstrana43 kmPodstrana San Antonio Hotel
Hvar49 kmHvar lezení
 
 
facebook g+ twitter