Evropa > Polsko > Sopot > Dom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój

Informace o Dom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój

Vítáme Vás na stránce Dom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Dom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Dom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Dom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój.

  • Dom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój

Dom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój Sopot - Pensionhotel - HotelyDom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój Sopot - Pensionhotel - HotelyDom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój Sopot - Pensionhotel - HotelyDom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój Sopot - Pensionhotel - HotelyDom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój Sopot - Pensionhotel - HotelyDom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój Sopot - Pensionhotel - HotelyDom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój Sopot - Pensionhotel - HotelyDom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój Sopot - Pensionhotel - HotelyDom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój Sopot - Pensionhotel - HotelyDom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój Sopot - Pensionhotel - HotelyDom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój Sopot - Pensionhotel - HotelyDom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój Sopot - Pensionhotel - HotelyDom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój Sopot - Pensionhotel - HotelyDom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój Sopot - Pensionhotel - HotelyDom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój Sopot - Pensionhotel - HotelyDom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój Sopot - Pensionhotel - HotelyDom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój Sopot - Pensionhotel - Hotely
Název:  Dom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój
Ulice:  Bitwy Pod Płowcami 61
Město:  81-731 Sopot
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
488 Kč
85 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrunotrarzh

Rychlý popis

Dom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój se nachází v Sopotech, 80 metrů od pláže, a nabízí funkční pokoje s vlastní koupelnou, TV a Wi-Fi zdarma. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Pokoje mají základní výzdobu a některé zahrnují balkon. Všechny mají noční stolek, šatní skříň a topení. Dom Wypoczynkowy Sopocki Zdrój má dětské hřiště. V baru se podávají pokrmy z masa a ryb. Ráno si můžete vychutnat snídani formou bufetu. Na pozemcích hotelu je také vyhrazený prostor pro grilování. Sousední sportovní centrum nabízí za poplatek vstup do bazénu se slanou vodou. Ergo Arena je vzdálená 800 metrů a na vlakové nádraží Sopot Wyścigi je to 1,4 km. Do centra Sopot je to pouhých 15 minut chůze.

 
 
facebook g+ twitter