Evropa > Polsko > Gdańsk / Danzig > Hotel Moris

Informace o Hotel Moris

Vítáme Vás na stránce Hotel Moris na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Moris, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Moris, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Moris.

  • Hotel Moris

Hotel Moris Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Moris Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Moris Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Moris Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Moris Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Moris Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Moris Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Moris Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Moris Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Moris Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Moris Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Moris Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Moris Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Moris Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Moris Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Moris Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Moris Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Moris
Ulice:  ul. Bursztynowa 10
Město:  80-342 Gdańsk
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
783 Kč
135 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgnofitrnlarzhja

Rychlý popis

Moris se nachází v Gdaňsku Jelitkowo, 150 metrů od Baltského moře. Nabízí pokoje s koupelnou, balkonem, minibarem a Wi-Fi připojením k internetu. Hosté hotelu Moris se po pláži dostanou na molo Sopot za pouhých 20 minut. Na místě je gril a dětské hřiště. V hotelu lze zajistit dopravu na letiště. Moris Hotel má restauraci, která nabízí jídla místní i evropské kuchyně. Ráno se podává snídaně. Parkování na místě je zdarma. Hotel Moris stojí 400 metrů od Ergo Areny, kde se konají četné akce. Na místě si rovněž můžete půjčit jízdní kola.

 
 
facebook g+ twitter