Evropa > Rakousko > Vorarlbersko > Bregenz okres > Bregenz > Hotel Weißes Kreuz

Informace o Hotel Weißes Kreuz

Vítáme Vás na stránce Hotel Weißes Kreuz na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Weißes Kreuz, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Weißes Kreuz, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Weißes Kreuz.

  • Hotel Weißes Kreuz

Hotel Weißes Kreuz Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Weißes Kreuz Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Weißes Kreuz Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Weißes Kreuz Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Weißes Kreuz Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Weißes Kreuz Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Weißes Kreuz Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Weißes Kreuz Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Weißes Kreuz Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Weißes Kreuz Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Weißes Kreuz Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Weißes Kreuz Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Weißes Kreuz Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Weißes Kreuz Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Weißes Kreuz Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Weißes Kreuz Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Weißes Kreuz Bregenz - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Weißes Kreuz
Ulice:  Römerstraße 5
Město:  6900 Bregenz
Okres:  Bregenz okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2411 Kč
95 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Hotel Weißes Kreuz o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Bregenz306 mBregenz Festspielhaus
Hörbranz7 kmHörbranz Hotel Bauer
Lindau / Bodamské jezero7 kmLindau Bodamské jezero
Dornbirn10 kmDornbirn Vorarlberg
Esseratsweiler13 kmEsseratsweiler Achberg
Hohenems17 kmHohenems Rakousko
Mellau20 kmMellau lyžování
Götzis21 kmGötzis desetiboj
Eglofs23 kmEglofs Syrgenstein
Sibratsgfäll24 kmSibratsgfäll Alpenrausch
zobrazit vše
Friedrichshafen27 kmFriedrichshafen letiště
Weitnau33 kmWeitnau Alttrauchburg
Wolfegg36 kmWolfegg Alttann
Bermatingen40 kmBermatingen Bodamské jezero
Braz bei Bludenz42 kmBraz bei Bludenz golf
Meersburg am Bodensee43 kmMeersburg u Bodamského jezera
Kostnice48 kmKostnice lázně
 
 
facebook g+ twitter