> > > Spa Hotel Schloss Weikersdorf

Informace o Spa Hotel Schloss Weikersdorf

Vítáme Vás na stránce Spa Hotel Schloss Weikersdorf na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Spa Hotel Schloss Weikersdorf, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Spa Hotel Schloss Weikersdorf, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Spa Hotel Schloss Weikersdorf.

  • Spa Hotel Schloss Weikersdorf

Spa Hotel Schloss Weikersdorf - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Schloss Weikersdorf - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Schloss Weikersdorf - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Schloss Weikersdorf - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Schloss Weikersdorf - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Schloss Weikersdorf - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Schloss Weikersdorf - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Schloss Weikersdorf - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Schloss Weikersdorf - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Schloss Weikersdorf - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Schloss Weikersdorf - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Schloss Weikersdorf - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Schloss Weikersdorf - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Schloss Weikersdorf - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Schloss Weikersdorf - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Schloss Weikersdorf - Pensionhotel - HotelySpa Hotel Schloss Weikersdorf - Pensionhotel - Hotely
Název:  Spa Hotel Schloss Weikersdorf
Ulice:  Schlossgasse 9-11
Město:  2500 Baden
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1823 Kč
71 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfrithururotrnlzhja

Rychlý popis

Hotel Schloss Weikersdorf Residenz & Spa je elegantní, historický hotel se 4 hvězdičkami, který stojí kousek od parku Doblhoff. Skýtá výhled na největší růžovou zahradu ve francouzském stylu v Evropě, kde se pěstuje 600 druhů růží. Schloss Weikersdorf provozuje wellness centrum velké 1000 m², kde si hosté odpočinou u masáží a různých procedur. V celé budově funguje Wi-Fi a je zde i velké bezplatné parkoviště. Pěší zóna i kasino v Badenu je v docházkové vzdálenosti.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že na rezervace více než 5 pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky a příplatky. Podrobnější informace si vyžádejte přímo od hotelu. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že bazén a sauna je kvůli revizi od 6. do 10. února 2017 mimo provoz. Procedury a masáže budou probíhat beze změny.

Zajímavosti v okolí

Bad Vöslau5 kmBad Vöslau termální lázně
Maria Enzersdorf11 kmMaria Enzersdorf ubytování
Brunn am Gebirge13 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Lanzendorf18 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Gramatneusiedl21 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Vídeňské Nové Město23 kmWiener Neustadt koně
Schwechat25 kmSchwechat pevnost
Vídeň25 kmVídeň vánoční trhy
Altlengbach28 kmAltlengbach hotely
Klosterneuburg35 kmKlosterneuburg basketbal
zobrazit vše
Donnerskirchen35 kmDonnerskirchen golfové hriště
Breitenbrunn39 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Bruckneudorf44 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Mörbisch am See44 kmMörbisch am See pláž
 
 
facebook g+ twitter