Evropa > Itálie > Benátsko > Benátky > Bibione > Hotel Bibione Palace

Informace o Hotel Bibione Palace

Vítáme Vás na stránce Hotel Bibione Palace na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bibione Palace, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bibione Palace, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bibione Palace.

  • Hotel Bibione Palace

Hotel Bibione Palace Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bibione Palace Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bibione Palace Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bibione Palace Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bibione Palace Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bibione Palace Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bibione Palace Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bibione Palace Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bibione Palace Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bibione Palace Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bibione Palace Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bibione Palace Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bibione Palace Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bibione Palace Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bibione Palace Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bibione Palace Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Bibione Palace Bibione - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bibione Palace
Ulice:  Via Taigete 20
Město:  30020 Bibione
Okres:  Benátky
Kraj:  Benátsko
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Elegantní hotel Bibione Palace se nachází na pláži v letovisku Bibione a nabízí soukromé pláže, 3 bazény, wellness centrum a moderně zařízené pokoje s LCD TV a balkonem. Naleznete v něm moderní pokoje s LCD TV a balkonem. Hotel Bibione Palace poskytuje světlé a prostorné pokoje s designovým nábytkem, satelitní TV, klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Snídaně se podává formou bufetu a zahrnuje čerstvé koláče, teplá jídla, ovocné šťávy a koktejly. Hotel provozuje 2 restaurace, z nichž 1 je bufetová a druhá à la carte. Personál hotelu zajišťuje dětské kluby, hry a živou zábavu. Wellness centrum je určené pouze pro dospělé a jeho součástí je vyhřívaný bazén, vířivka, sauna a turecká lázeň. Nechybí ani kompletně vybavená posilovna. S pobřežím Benátska se můžete seznámit také na kole z bezplatné hotelové půjčovny. Po dálnici A4 vedoucí z Benátek do Terstu dojedete od hotelu za 1 hodinu do Benátek.

Zajímavosti v okolí

Savudrija39 kmSavudrija golf
Umag43 kmUmag kemp
 
 
facebook g+ twitter