Evropa > Bulharsko > Burgas > Hotel Bulgaria

Informace o Hotel Bulgaria

Vítáme Vás na stránce Hotel Bulgaria na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bulgaria, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bulgaria, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bulgaria.

  • Hotel Bulgaria

Hotel Bulgaria Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Bulgaria Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Bulgaria Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Bulgaria Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Bulgaria Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Bulgaria Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Bulgaria Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Bulgaria Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Bulgaria Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Bulgaria Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Bulgaria Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Bulgaria Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Bulgaria Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Bulgaria Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Bulgaria Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Bulgaria Burgas - Pensionhotel - HotelyHotel Bulgaria Burgas - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bulgaria
Ulice:  21 Aleksandrovska St.
Město:  8000 Burgas City
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
932 Kč
36 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Bulgaria, který stojí na výhodném místě v centru Burgasu, se může pochlubit nedávno zrestaurovanými, příjemně zařízenými pokoji s nádherným výhledem na Burgaský záliv nebo na centrum města. Pokoje jsou klimatizované a mají pracovním stůl, kabelovou TV a zařízení na přípravu čaje a kávy. Hotel Bulgaria má 2 restaurace, kde mohou hosté ochutnat jídla typické bulharské kuchyně. V různých patrech hotelu se nachází 3 bary, kde mohou hosté popíjet lahodné koktejly. Na hlavní ulici v Burgasu je spousta kaváren, barů a restaurací. Město Pomorie známé léčivým bahnem ze slaného jezera se nachází 15 km od Burgasu.


Důležité informace

Pro zaručení rezervace provedené bez kreditní karty je třeba uhradit zálohu bankovním převodem. Hotel Bulgaria vám po provedení rezervace zašle pokyny k platbě.

 
 
facebook g+ twitter