Informace o Hotel Normandy

Vítáme Vás na stránce Hotel Normandy na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Normandy, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Normandy, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Normandy.

  • Hotel Normandy

Hotel Normandy Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Normandy Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Normandy Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Normandy Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Normandy Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Normandy Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Normandy Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Normandy Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Normandy Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Normandy Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Normandy Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Normandy Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Normandy Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Normandy Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Normandy Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Normandy Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyHotel Normandy Cap-d´Ail - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Normandy
Ulice:  6 Allee Des Orangers
Město:  06320 Cap d'Ail
Okres:  Přímořské Alpy
Kraj:  Provensálsko-Alpy-Azurové pobřeží
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2245 Kč
89 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází v centru města Cap d'Ail a je vzdálen jen 5 minut chůze od pláže Mala. Nabízí stylové pokoje, některé s výhledem na Středozemní moře. Ve všech je koupelna s toaletními potřebami a fénem. Z některých pokojů je vidět do zahrady. Ve společných prostorách je dostupné Wi-Fi. Studia v hotelu Normandy jsou vybavena dokovací stanicí pro iPod a rádiem. Všechna studia mají výhled na hory. Kontinentální snídaně se podává každé ráno a můžete si ji dát i na terase. Tento hotel se nachází 5 minut jízdy od Monaka s exotickými botanickými zahradami. Bezplatné i placené veřejné parkování je nedaleko. Na letiště v Nice je to jen 29 km.


Důležité informace

Recepce je otevřena od 8:00 do 12:00 a od 14:00 do 20:00. Hostům, kteří přijedou mimo otevírací dobu recepce, bude poskytnuto heslo pro vyzvednutí klíčů. Ujistěte se, že kontaktujete recepci během otevírací doby, aby vám mohly být zaslány kódy. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Přistýlka je k dispozici pouze ve dvoulůžkovém pokoji Superior. Informujte prosím Hotel Normandy o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter