Evropa > Monako > Monte Carlo > Ambassador-Monaco

Informace o Ambassador-Monaco

Vítáme Vás na stránce Ambassador-Monaco na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Ambassador-Monaco, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Ambassador-Monaco, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Ambassador-Monaco.

  • Ambassador-Monaco

Ambassador-Monaco Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyAmbassador-Monaco Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyAmbassador-Monaco Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyAmbassador-Monaco Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyAmbassador-Monaco Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyAmbassador-Monaco Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyAmbassador-Monaco Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyAmbassador-Monaco Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyAmbassador-Monaco Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyAmbassador-Monaco Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyAmbassador-Monaco Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyAmbassador-Monaco Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyAmbassador-Monaco Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyAmbassador-Monaco Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyAmbassador-Monaco Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyAmbassador-Monaco Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyAmbassador-Monaco Monte Carlo - Pensionhotel - Hotely
Název:  Ambassador-Monaco
Ulice:  10, avenue Prince Pierre
Město:  98000 Monte Carlo
Země:  Monako
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2464 Kč
99 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Elegantní hotel Ambassador-Monaco se nachází v Monaku a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a minibarem. Je vzdálen pouhý 1 km od Princely Palace a 3 minuty jízdy od Monte-Carlo Casino. Všechny klimatizované pokoje jsou vybavené kabelovou TV. Některé pokoje mají posezení. V každém z nich najdete celoplošná okna a dostatek přírozeného světla. Ambassador-Monaco má pizzerii, která podává tradiční italskou kuchyni. V hotelovém baru si hosté mohou vychutnat drink. Každé ráno je formou bufetu podávána snídaně. Vlakové nádraží v Monaku je vzdálené 4 minuty jízdy a přístav Hercule je vzdálen 850 metrů.


Důležité informace

Žádáme hosty, aby ubytování předem informovali o počtu ubytovaných dětí a jejich věku. Vezměte prosím na vědomí, že klimatizace je k dispozici pouze v letním období. Topení je k dispozici po celý zbytek roku.

 
 
facebook g+ twitter