Informace o Forum

Vítáme Vás na stránce Forum na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Forum, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Forum, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Forum.

  • Forum

Forum Beausoleil - Pensionhotel - HotelyForum Beausoleil - Pensionhotel - HotelyForum Beausoleil - Pensionhotel - HotelyForum Beausoleil - Pensionhotel - HotelyForum Beausoleil - Pensionhotel - HotelyForum Beausoleil - Pensionhotel - HotelyForum Beausoleil - Pensionhotel - HotelyForum Beausoleil - Pensionhotel - HotelyForum Beausoleil - Pensionhotel - HotelyForum Beausoleil - Pensionhotel - HotelyForum Beausoleil - Pensionhotel - HotelyForum Beausoleil - Pensionhotel - HotelyForum Beausoleil - Pensionhotel - HotelyForum Beausoleil - Pensionhotel - HotelyForum Beausoleil - Pensionhotel - HotelyForum Beausoleil - Pensionhotel - HotelyForum Beausoleil - Pensionhotel - Hotely
Název:  Forum
Ulice:  Place des Moneghetti
Město:  06240 Beausoleil
Okres:  Přímořské Alpy
Kraj:  Provensálsko-Alpy-Azurové pobřeží
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2498 Kč
99 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Moderní Hotel Forum se nachází v městečku Beausoleil ležícím na hranici s Monakem, nedaleko náměstí Place du Casino, a představuje ideální řešení pro váš pobyt na Azurovém pobřeží. Hotel poskytuje ubytování v prostorných, světlých a dobře vybavených pokojích. Všechny jsou zvukotěsné a jejich součástí je klimatizace, satelitní TV i Wi-Fi připojením k internetu. Najdete v nich také kompletně vybavenou koupelnu s vanou nebo sprchou. V hotelové restauraci se pod vedením šéfkuchaře Pina připravují italská jídla a jedinečné speciality středomořské kuchyně. Hotel Forum má také bohaté zázemí včetně výtahu, nepřetržitě otevřené recepce, TV místnosti a baru. Snídaně formou bufetu se podávají v salonu nebo na terase.


Důležité informace

Přihlášení k pobytu je možné pouze do 18:00. Poté může hotel pokoj znovu pronajmout.

 
 
facebook g+ twitter