Evropa > Monako > Monte Carlo > Hôtel Columbus Monte Carlo

Informace o Hôtel Columbus Monte Carlo

Vítáme Vás na stránce Hôtel Columbus Monte Carlo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel Columbus Monte Carlo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel Columbus Monte Carlo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel Columbus Monte Carlo.

  • Hôtel Columbus Monte Carlo

Hôtel Columbus Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Columbus Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Columbus Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Columbus Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Columbus Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Columbus Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Columbus Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Columbus Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Columbus Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Columbus Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Columbus Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Columbus Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Columbus Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Columbus Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Columbus Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Columbus Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHôtel Columbus Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel Columbus Monte Carlo
Ulice:  23 Avenue Des Papalins
Město:  98000 Monte Carlo
Země:  Monako
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3540 Kč
140 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hôtel Columbus Monte Carlo nabízí venkovní bazén se slunnou terasou lemovanou palmami a výhled na Středozemní moře, zahradu princezny Grace Rose a hory. Hosté si zde mohou zacvičit ve fitness centru. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou, sprchou a županem, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, CD přehrávač a minibar. Hotel Columbus poskytuje i prostorná a luxusně zařízená apartmá se samostatným posezením, velkou koupelnou a balkonem s výhledem na moře. V hotelu se každé ráno podává snídaně. V okruhu 2 minut pěšky od hotelu je spousta restaurací. Hotel stojí 1,5 km od monackého paláce, 10 minut autem od vlakového nádraží a 29 km od Nice. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště s obsluhou.


Důležité informace

V apartmá a pokojích typu Deluxe je možnost umístit přistýlku. U pokojů typu Deluxe a Classic uveďte prosím při rezervaci typ požadovaného ložního prádla.

 
 
facebook g+ twitter