Informace o Le Quai Des Princes

Vítáme Vás na stránce Le Quai Des Princes na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Le Quai Des Princes, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Le Quai Des Princes, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Le Quai Des Princes.

  • Le Quai Des Princes

Le Quai Des Princes Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyLe Quai Des Princes Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyLe Quai Des Princes Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyLe Quai Des Princes Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyLe Quai Des Princes Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyLe Quai Des Princes Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyLe Quai Des Princes Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyLe Quai Des Princes Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyLe Quai Des Princes Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyLe Quai Des Princes Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyLe Quai Des Princes Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyLe Quai Des Princes Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyLe Quai Des Princes Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyLe Quai Des Princes Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyLe Quai Des Princes Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyLe Quai Des Princes Cap-d´Ail - Pensionhotel - HotelyLe Quai Des Princes Cap-d´Ail - Pensionhotel - Hotely
Název:  Le Quai Des Princes
Ulice:  avenue du Port
Město:  06320 Cap d'Ail
Okres:  Přímořské Alpy
Kraj:  Provensálsko-Alpy-Azurové pobřeží
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2464 Kč
99 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Le Quai Des Princes se nachází na okraji Monaka a jedná se o jediný hotel v přístavu Cap d'Ail. Může se pochlubit polohou 500 metrů od pláže a výhledem na Středozemní moře a přístav Port de Fontvieille. Součástí hotelu je venkovní bazén s panoramatickým výhledem na moře a fitness centrum. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce a ubytování si můžete rezervovat až do půlnoci příslušného dne. Hotel nabízí 32 klimatizovaných a zvukotěsných apartmá/studií/apartmánů se satelitní TV a interiérem inspirovaným jachtami. Všechny mají plně vybavený kuchyňský kout, soukromý balkon s výhledem na přístav nebo na moře a bezplatné Wi-Fi. Hosté mohou relaxovat u skleničky na terase nebo v hotelovém baru. Snídaně formou bufetu se podává denně v elegantní jídelně. Hotel dělí 3 km od centra Monte Carla a 30 minut jízdy od Nice a tamního letiště Nice-Cote d'Azur.

 
 
facebook g+ twitter