Evropa > Monako > Monte Carlo > Miramar

Informace o Miramar

Vítáme Vás na stránce Miramar na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Miramar, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Miramar, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Miramar.

  • Miramar

Miramar Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMiramar Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMiramar Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMiramar Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMiramar Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMiramar Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMiramar Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMiramar Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMiramar Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMiramar Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMiramar Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMiramar Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMiramar Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMiramar Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMiramar Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMiramar Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMiramar Monte Carlo - Pensionhotel - Hotely
Název:  Miramar
Ulice:  9 Avenue d'Ostende
Město:  98000 Monte Carlo
Země:  Monako
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2794 Kč
111 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithurubgrotrnlelarja

Rychlý popis

Miramar se nachází vedle přístavu Hercule v Monte-Carlo a nabízí společenskou místnost s panoramatickým výhledem na přístav a monacký okruh. Je vzdálený jen 400 metrů od kasina Monte-Carlo a 10 minut chůze od kongresového centra Grimaldi Forum Monaco. Všechny pokoje mají výhled na přístav, skálu Le Rocher a palác prince Alberta. Klimatizované pokoje jsou vybavené LCD TV. Součástí některých pokojů je také balkon. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Na požádání je k dispozici soukromý řidič pro 1 a 5 osob. Za příplatek, na požádání a podle dostupnosti je možné zorganizovat dopravu vrtulníkem z letiště Nice Côte d'Azur na monacký heliport a odtud kyvadlovou dopravu do hotelu. Hotel je vzdálen 1,4 km od pláže a 200 metrů od vlakového nádraží Monaco. Parkování je možné za příplatek na nedalekém parkovišti La Costa.


Důležité informace

K dispozici je snídaně: - kontinentální za 15 EUR za osobu: pečivo nebo chléb, máslo, džem, horké nápoje, ovocné šťávy, bezlepkové palačinky, slanina a vaječný muffin.

 
 
facebook g+ twitter