Evropa > Monako > Monte Carlo > Port Palace

Informace o Port Palace

Vítáme Vás na stránce Port Palace na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Port Palace, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Port Palace, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Port Palace.

  • Port Palace

Port Palace Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyPort Palace Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyPort Palace Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyPort Palace Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyPort Palace Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyPort Palace Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyPort Palace Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyPort Palace Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyPort Palace Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyPort Palace Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyPort Palace Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyPort Palace Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyPort Palace Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyPort Palace Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyPort Palace Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyPort Palace Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyPort Palace Monte Carlo - Pensionhotel - Hotely
Název:  Port Palace
Ulice:  7 Avenue Kennedy
Město:  98000 Monte Carlo
Země:  Monako
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4479 Kč
180 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Čtyřhvězdičkový butikový hotel Port Palace se nachází v Monaku a poskytuje výhled na přístav Port Hercule. Stojí přímo v místě konání monackého legendárního okruhu Grand Prix a monacké přehlídky jachet. Hosté mohou relaxovat v hotelových lázních s vířivkou a hammamem. Port Palace poskytuje luxusní klimatizované pokoje se satelitní TV a minibarem. Každý pokoj má vlastní šatnu skříň a vlastní koupelnu s vířivkou, županem a pantoflemi. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi připojení. V restauraci La Marée se podávají čerstvé ryby i mořské plody a stolovat lze také na terase s výhledem na přístav. Hosté mohou nakupovat v nedalekých luxusních obchodech a slavné kasino Monte Carlo je vzdáleno jen 6 minut chůze. Za 5 minut odtud dojdete na monacké vlakové nádraží. Na místě lze zdarma parkovat a v celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že přistýlku lze přidat pouze do apartmá a do pokojů typu Deluxe.

 
 
facebook g+ twitter