Evropa > Lichtenštejnsko > Schaan > Hotel Linde

Informace o Hotel Linde

Vítáme Vás na stránce Hotel Linde na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Linde, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Linde, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Linde.

  • Hotel Linde

Hotel Linde Schaan - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Schaan - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Schaan - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Schaan - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Schaan - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Schaan - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Schaan - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Schaan - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Schaan - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Schaan - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Schaan - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Schaan - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Schaan - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Schaan - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Schaan - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Schaan - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Schaan - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Linde
Ulice:  Feldkircher Strasse 1
Město:  9494 Schaan
Země:  Lichtenštejnsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2342 Kč
90 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptitsvrunotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Linde stojí v srdci Schaanu, 3 km od Vaduzu, a nabízí zvukotěsné pokoje a bezplatné parkování na parkovišti nebo v garáži. Všechny pokoje mají kabelovou TV, minibar, trezor a Wi-Fi připojení k internetu. Hotel Linde provozuje restauraci, kde si můžete vychutnat lehká a sezónní jídla připravená z čerstvých surovin. K dispozici je také speciální jídelní lístek pro děti a v nabídce nechybí ani zmrzlina. Od hotelu jezdí přímé autobusy do Vaduzu.

Zajímavosti v okolí

Götzis22 kmGötzis desetiboj
Hohenems26 kmHohenems Rakousko
Braz bei Bludenz31 kmBraz bei Bludenz golf
Dornbirn33 kmDornbirn Vorarlberg
Mellau35 kmMellau lyžování
Bregenz42 kmBregenz Festspielhaus
Gaschurn45 kmGaschurn wellness
Lindau / Bodamské jezero46 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz47 kmHörbranz Hotel Bauer
Sibratsgfäll50 kmSibratsgfäll Alpenrausch
 
 
facebook g+ twitter