Evropa > Lichtenštejnsko > Vaduz > Residence Hotel

Informace o Residence Hotel

Vítáme Vás na stránce Residence Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Residence Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Residence Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Residence Hotel.

  • Residence Hotel

Residence Hotel Vaduz - Pensionhotel - HotelyResidence Hotel Vaduz - Pensionhotel - HotelyResidence Hotel Vaduz - Pensionhotel - HotelyResidence Hotel Vaduz - Pensionhotel - HotelyResidence Hotel Vaduz - Pensionhotel - HotelyResidence Hotel Vaduz - Pensionhotel - HotelyResidence Hotel Vaduz - Pensionhotel - HotelyResidence Hotel Vaduz - Pensionhotel - HotelyResidence Hotel Vaduz - Pensionhotel - HotelyResidence Hotel Vaduz - Pensionhotel - HotelyResidence Hotel Vaduz - Pensionhotel - HotelyResidence Hotel Vaduz - Pensionhotel - HotelyResidence Hotel Vaduz - Pensionhotel - HotelyResidence Hotel Vaduz - Pensionhotel - HotelyResidence Hotel Vaduz - Pensionhotel - HotelyResidence Hotel Vaduz - Pensionhotel - HotelyResidence Hotel Vaduz - Pensionhotel - Hotely
Název:  Residence Hotel
Ulice:  Städtle 23
Město:  9490 Vaduz
Země:  Lichtenštejnsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5205 Kč
200 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Moderní 4hvězdičkový Residence Hotel se nachází přímo pod hradem Vaduz na pěší zóně v centru Vaduzu. Nabízí stylové a dobře vybavené pokoje a apartmá a ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi. Veškeré ubytování má vlastní koupelnu, satelitní TV s plochou obrazovkou a placenými programy, minibarem, rychlovarnou konvicí a trezorem. Apartmá mají balkon s výhledem na Alpy a hrad. V hotelové à la carte restauraci se podávající jídla mezinárodní a regionální kuchyně. Residence Hotel dále provozuje 2 bary a business centrum. Za příplatek jsou k dispozici masáže, při kterých příjemně zrelaxujete po náročném dni. Residence Hotel dále zajišťuje řadu dalších služeb, včetně dopravy na letiště a služby půjčení kola a auta.

Zajímavosti v okolí

Götzis24 kmGötzis desetiboj
Hohenems28 kmHohenems Rakousko
Braz bei Bludenz30 kmBraz bei Bludenz golf
Dornbirn35 kmDornbirn Vorarlberg
Mellau37 kmMellau lyžování
Gaschurn42 kmGaschurn wellness
Bregenz44 kmBregenz Festspielhaus
Lindau / Bodamské jezero49 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz50 kmHörbranz Hotel Bauer
 
 
facebook g+ twitter