Evropa > Lichtenštejnsko > Triesen > Hotel Meierhof

Informace o Hotel Meierhof

Vítáme Vás na stránce Hotel Meierhof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Meierhof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Meierhof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Meierhof.

  • Hotel Meierhof

Hotel Meierhof Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Triesen - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Meierhof
Ulice:  Meierhofstrasse 15
Město:  9495 Triesen
Země:  Lichtenštejnsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3325 Kč
127 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel najdete na tichém místě na okraji lesa v obci Triesen, pouhý 1 km jižně od Vaduzu. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené garážové stání. Hotel Meierhof poskytuje moderní nekuřácké pokoje s balkonem, kabelovou TV, minibarem a koupelnou s fénem. V brasserii Meierhof se připravují pokrmy středomořské kuchyně a lichtenštejnské speciality. Za příznivého počasí mohou hosté stolovat na terase a kochat se výhledem na Alpy. Pozdní snídaně se podává o sobotách a nedělích až do 11:30. Hotel Meierhof má fitness centrum, které můžete využívat zdarma. Sauna je k dispozici za příplatek.

Zajímavosti v okolí

Götzis26 kmGötzis desetiboj
Hohenems30 kmHohenems Rakousko
Braz bei Bludenz30 kmBraz bei Bludenz golf
Dornbirn37 kmDornbirn Vorarlberg
Mellau37 kmMellau lyžování
Gaschurn41 kmGaschurn wellness
Bregenz46 kmBregenz Festspielhaus
 
 
facebook g+ twitter