Evropa > Lichtenštejnsko > Vaduz > Hotel Gasthof Löwen

Informace o Hotel Gasthof Löwen

Vítáme Vás na stránce Hotel Gasthof Löwen na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Gasthof Löwen, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Gasthof Löwen, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Gasthof Löwen.

  • Hotel Gasthof Löwen

Hotel Gasthof Löwen Vaduz - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Löwen Vaduz - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Löwen Vaduz - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Löwen Vaduz - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Löwen Vaduz - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Löwen Vaduz - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Löwen Vaduz - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Löwen Vaduz - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Löwen Vaduz - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Löwen Vaduz - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Löwen Vaduz - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Löwen Vaduz - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Löwen Vaduz - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Löwen Vaduz - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Löwen Vaduz - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Löwen Vaduz - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Löwen Vaduz - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Gasthof Löwen
Ulice:  Herrengasse 35
Město:  9490 Vaduz
Země:  Lichtenštejnsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5179 Kč
199 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento historický 4hvězdičkový hotel pochází z roku 1380 a najdete jej uprostřed vinic Vaduzu, hlavní obce Lichtenštejnska, 3 minuty chůze od centra. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Hotel Gasthof Löwen poskytuje individuálně zařízené pokoje se satelitní TV, minibarem, dřevěnými podlahami a koupelnou. V hotelové restauraci jsou podávány lichtejnštejnské speciality a pokrmy mezinárodní kuchyně i široký výběr kvalitních vín. Některá z vín, která Hotel Löwen nabízí, pocházejí z jeho vlastních vinohradů. Během letních měsíců mohou hosté stolovat na terase. Hotel Gasthof Löwen provozuje bezplatné soukromé parkoviště. Na švýcarskou dálnici trvá cesta automobilem 15 minut jízdy a 10 minut od hotelu je k dispozici železniční stanice Buchs.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Hotel Gasthof Löwen o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Götzis24 kmGötzis desetiboj
Hohenems28 kmHohenems Rakousko
Braz bei Bludenz31 kmBraz bei Bludenz golf
Dornbirn35 kmDornbirn Vorarlberg
Mellau37 kmMellau lyžování
Gaschurn43 kmGaschurn wellness
Bregenz44 kmBregenz Festspielhaus
Lindau / Bodamské jezero49 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz50 kmHörbranz Hotel Bauer
 
 
facebook g+ twitter