Evropa > Lichtenštejnsko > Triesen > Hotel Schlosswald

Informace o Hotel Schlosswald

Vítáme Vás na stránce Hotel Schlosswald na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Schlosswald, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Schlosswald, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Schlosswald.

  • Hotel Schlosswald

Hotel Schlosswald Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Schlosswald Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Schlosswald Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Schlosswald Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Schlosswald Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Schlosswald Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Schlosswald Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Schlosswald Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Schlosswald Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Schlosswald Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Schlosswald Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Schlosswald Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Schlosswald Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Schlosswald Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Schlosswald Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Schlosswald Triesen - Pensionhotel - HotelyHotel Schlosswald Triesen - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Schlosswald
Ulice:  Eichholzweg 6
Město:  9495 Triesen
Země:  Lichtenštejnsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3037 Kč
116 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Schlosswald se nachází v obci Triesen, na klidném místě na kraji lesa, asi 1,2 km jižně od Vaduzu. Otevírá se z něj panoramatický výhled na rýnské údolí a nabízí parkování zdarma. Bezdrátové internetové připojení je k dispozici zdarma ve všech prostorných pokojích i společných prostorách hotelu Schlosswald. Zahradní terasa a hotelový bar nabízí nápoje a lehké občerstvení.

Zajímavosti v okolí

Götzis26 kmGötzis desetiboj
Hohenems30 kmHohenems Rakousko
Braz bei Bludenz30 kmBraz bei Bludenz golf
Dornbirn37 kmDornbirn Vorarlberg
Mellau37 kmMellau lyžování
Gaschurn41 kmGaschurn wellness
Bregenz46 kmBregenz Festspielhaus
 
 
facebook g+ twitter