Evropa > Polsko > Gdańsk / Danzig > Hotel Hanza

Informace o Hotel Hanza

Vítáme Vás na stránce Hotel Hanza na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Hanza, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Hanza, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Hanza.

  • Hotel Hanza

Hotel Hanza Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Hanza Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Hanza Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Hanza Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Hanza Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Hanza Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Hanza Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Hanza Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Hanza Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Hanza Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Hanza Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Hanza Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Hanza Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Hanza Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Hanza Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Hanza Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Hanza Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Hanza
Ulice:  Tokarska 6
Město:  80-888 Gdańsk
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1631 Kč
279 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Čtyřhvězdičkový Hotel Hanza se nachází v historickém centru Gdaňsku, na břehu malebné řeky Motławy. Nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma, fitness centrum a wellness se saunou, masážemi a bio pocedurami. V hotelové restauraci, která se specializuje na středomořskou kuchyni s prvky regionální kuchyně, se každé ráno podává pestrá snídaně formou bufetu. Stolovat lze také na sluneční terase s výhledem na řeku. Všechny elegantní pokoje v Hotelu Hanza mají posezení, 32palcovou LCD TV, minibar, příslušenství na přípravu čaje i kávy a koupelnu s fénem a bezplatnými toaletními potřebami. Župany jsou k dispozici na požádání. Wellness centrum hotelu Hanza zahrnuje saunu a nabídku masáží. Personál recepce je k dispozici nepřetržitě a zajistí pro vás službu praní i žehlení prádla. Hotel Hanza leží v těsné blízkosti proslulého přístavního jeřábu a přístaviště jachet. Krásná bazilika Panny Marie je vzdálena jen 5 minut pěšky.

 
 
facebook g+ twitter