Evropa > San Marino > San Marino > Hotel Titano

Informace o Hotel Titano

Vítáme Vás na stránce Hotel Titano na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Titano, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Titano, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Titano.

  • Hotel Titano

Hotel Titano San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Titano San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Titano San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Titano San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Titano San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Titano San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Titano San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Titano San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Titano San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Titano San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Titano San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Titano San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Titano San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Titano San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Titano San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Titano San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Titano San Marino - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Titano
Ulice:  Contrada Del Collegio, 31
Město:  47890 San Marino
Země:  San Marino
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1320 Kč
52 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Titano poskytující služby už od roku 1894 se nachází v srdci historického centra San Marina a otevírá se z něho výhled na hranici s Toskánskem, Jaderské moře a na Apeniny. Nabízí individuálně zařízené pokoje, které se mohou pochlubit dobovými dekoracemi a překrásným výhledem. Všechny pokoje jsou ústředně vytápěné, vybavené individuálně nastavitelnou klimatizací, TV s plochou obrazovkou a lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. V každém najdete i měkké župany a pantofle. Z pokojů je vidět středověké uličky, historické centrum nebo vládní palác. Titano Hotel má okouzlující panoramatickou restauraci La Terrazza, kde vám bude v zimě teplo a v létě příjemně chladno. Podávají se v ní pravé domácí těstoviny a grilovaná masa. Po příjezdu vás přátelsky uvítá personál. Zaměstnanci recepce hovoří italsky, anglicky, francouzsky, německy a španělsky.

 
 
facebook g+ twitter