Evropa > San Marino > San Marino > Hotel La Grotta

Informace o Hotel La Grotta

Vítáme Vás na stránce Hotel La Grotta na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel La Grotta, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel La Grotta, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel La Grotta.

  • Hotel La Grotta

Hotel La Grotta San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel La Grotta San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel La Grotta San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel La Grotta San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel La Grotta San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel La Grotta San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel La Grotta San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel La Grotta San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel La Grotta San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel La Grotta San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel La Grotta San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel La Grotta San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel La Grotta San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel La Grotta San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel La Grotta San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel La Grotta San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel La Grotta San Marino - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel La Grotta
Ulice:  Contrada Santa Croce 17
Město:  47890 San Marino
Země:  San Marino
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1069 Kč
41 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel La Grotta se nachází v centru San Marina, jen pár metrů od hlavního náměstí Piazza della Liberta. Nabízí klimatizované pokoje s klasickým dřevěným nábytkem a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Pokoje jsou zvukotěsné a mají koberec, stůl, TV a vlastní koupelnu se sprchou. V jídelně se podává sladká snídaně s teplými i studenými jídly a nápoji. Za příplatek je k dispozici kyvadlová doprava na letiště Miramare. Hotel je vzdálený 35 minut od obce San Leo a 26 km od pláží v Rimini.

 
 
facebook g+ twitter