Evropa > San Marino > San Marino > Hotel Crocenzi

Informace o Hotel Crocenzi

Vítáme Vás na stránce Hotel Crocenzi na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Crocenzi, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Crocenzi, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Crocenzi.

  • Hotel Crocenzi

Hotel Crocenzi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Crocenzi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Crocenzi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Crocenzi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Crocenzi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Crocenzi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Crocenzi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Crocenzi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Crocenzi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Crocenzi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Crocenzi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Crocenzi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Crocenzi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Crocenzi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Crocenzi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Crocenzi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Crocenzi San Marino - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Crocenzi
Ulice:  Via XXVIII Luglio 175
Město:  47893 San Marino
Země:  San Marino
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1142 Kč
45 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelzhja

Rychlý popis

Hotel Crocenzi nabízí komfortní pokoje za skvělé ceny a je snadno dostupný - stojí pod věžemi San Marina na svazích hory Monte Titano. Hotel Crocenzi se nachází na centrálním místě této starobylé republiky, v Borgo Maggiore, v klidné, zelené oblasti jen 3 km od historického centra San Marina. Lanovka na horu je odsud pěšky ani ne 1 kilometr. Rodinný hotel Crocenzi nabízí dobře udržované pokoje, všechny s balkonem a krásným výhledem na moře nebo na hory. V místě najdete různá zařízení, nechybí bezplatné parkoviště, dětské hřiště a připojení na internet. V restauraci hotelu Crocenzi se podávají typické italské a místní speciality, stejně jako kreativní sezónní jídla. Najdete zde i bar, který nabízí nápoje a občerstvení až do pozdních nočních hodin.


Důležité informace

U všech pobytů od 1. ledna 2012 se platí 3% poplatek za služby a hradí se přímo v hotelu. Vezměte prosím na vědomí, že: - tento poplatek za služby se nevztahuje na ceny za stravování; - tento poplatek se nevztahuje pro cestující na pracovní cestě, kteří jsou plátci DPH a vyžadují fakturu.

 
 
facebook g+ twitter