Evropa > Lichtenštejnsko > Triesenberg > Berggasthaus Sücka

Informace o Berggasthaus Sücka

Vítáme Vás na stránce Berggasthaus Sücka na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Berggasthaus Sücka, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Berggasthaus Sücka, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Berggasthaus Sücka.

  • Berggasthaus Sücka

Berggasthaus Sücka Triesenberg - Pensionhotel - HotelyBerggasthaus Sücka Triesenberg - Pensionhotel - HotelyBerggasthaus Sücka Triesenberg - Pensionhotel - HotelyBerggasthaus Sücka Triesenberg - Pensionhotel - HotelyBerggasthaus Sücka Triesenberg - Pensionhotel - HotelyBerggasthaus Sücka Triesenberg - Pensionhotel - HotelyBerggasthaus Sücka Triesenberg - Pensionhotel - HotelyBerggasthaus Sücka Triesenberg - Pensionhotel - HotelyBerggasthaus Sücka Triesenberg - Pensionhotel - HotelyBerggasthaus Sücka Triesenberg - Pensionhotel - HotelyBerggasthaus Sücka Triesenberg - Pensionhotel - HotelyBerggasthaus Sücka Triesenberg - Pensionhotel - HotelyBerggasthaus Sücka Triesenberg - Pensionhotel - HotelyBerggasthaus Sücka Triesenberg - Pensionhotel - HotelyBerggasthaus Sücka Triesenberg - Pensionhotel - HotelyBerggasthaus Sücka Triesenberg - Pensionhotel - HotelyBerggasthaus Sücka Triesenberg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Berggasthaus Sücka
Ulice:  Sückastrasse 41
Město:  9497 Triesenberg
Země:  Lichtenštejnsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2342 Kč
90 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Berggasthaus Sucka stojí na typické alpské pastvině ve výšce 1400 metrů nad mořem a nabízí pokoje s výhledem na hory. Kolem hotelu vedou turistické stezky, v jeho blízkosti je sáňkařská dráha a 6 minut jízdy daleko se nachází lyžařský areál Malbun. Sucka Berggasthaus má jednoduše zařízené pokoje se světlým nábytkem a dřevěnými podlahami. Koupelny jsou společné. V restauraci hotelu se podávají jídla z regionálních bioproduktů, místní sýr, máslo, jogurt a výběr lichtenštejnských piv a vín a fair trade káva. V celém hotelu je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení k internetu a hosté si zde mohou pronajmout sáňky. V létě lze na místě zdarma parkovat. V zimě je hotel autem nepřístupný a hosté se sem dotanou pouze bezplatnou kyvadlovou dopravou z autobusové zastávky Steg-Tunnel. Vzdálenost do města Vaduz od hotelu činí 6 km.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že v zimě hotel není přístupný autem. Hotel zdarma poskytuje kyvadlovou dopravu z veřejného parkoviště, které se nachází hned za tunelem u autobusové zastávky v obci Steg.

Zajímavosti v okolí

Götzis26 kmGötzis desetiboj
Braz bei Bludenz27 kmBraz bei Bludenz golf
Hohenems29 kmHohenems Rakousko
Mellau36 kmMellau lyžování
Dornbirn36 kmDornbirn Vorarlberg
Gaschurn38 kmGaschurn wellness
Bregenz45 kmBregenz Festspielhaus
Sibratsgfäll50 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Galtür50 kmGaltür Alpinarium
 
 
facebook g+ twitter