Evropa > Lichtenštejnsko > Triesenberg > Hotel Oberland

Informace o Hotel Oberland

Vítáme Vás na stránce Hotel Oberland na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Oberland, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Oberland, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Oberland.

  • Hotel Oberland

Hotel Oberland Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Oberland Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Oberland Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Oberland Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Oberland Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Oberland Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Oberland Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Oberland Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Oberland Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Oberland Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Oberland Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Oberland Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Oberland Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Oberland Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Oberland Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Oberland Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Oberland Triesenberg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Oberland
Ulice:  Bergstrasse 25
Město:  9497 Triesenberg
Země:  Lichtenštejnsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2212 Kč
85 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Oberland je situován v malebné lokalitě uprostřed Alp, v nadmořské výšce 940 metrů, a nabízí terasu s panoramatickým výhledem do údolí Rýna a bezplatné Wi-Fi. Hotel Oberland poskytuje moderně zařízené pokoje a apartmá se soukromým balkonem s výhledem do údolí, TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránkou a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchou. Vedle recepce je k dispozici business koutek s internetem. Relaxovat můžete v moderní sauně, kterou si na požádání lze rezervovat soukromě. Oberland Hotel se nachází 10 minut jízdy od Vaduzu. Za stejnou dobu dojedete od hotelu bezplatnou kyvadlovou dopravou do lyžařského střediska Malbun, která jezdí 2krát denně. Golfové hřiště v obci Bad Ragaz je vzdálené 20 km. V letních měsících můžete vyrazit na okolní turistické a cyklistické stezky. Hotel zajišťuje kyvadlovou dopravu na curyšské letiště. Na místě se parkuje zdarma.


Důležité informace

Informujte prosím Hotel Oberland o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Götzis26 kmGötzis desetiboj
Braz bei Bludenz29 kmBraz bei Bludenz golf
Hohenems30 kmHohenems Rakousko
Dornbirn37 kmDornbirn Vorarlberg
Mellau37 kmMellau lyžování
Gaschurn40 kmGaschurn wellness
Bregenz46 kmBregenz Festspielhaus
 
 
facebook g+ twitter