Informace o Wellness Hotel Frymburk

Vítáme Vás na stránce Wellness Hotel Frymburk na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Wellness Hotel Frymburk, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Wellness Hotel Frymburk, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Wellness Hotel Frymburk.

  • Wellness Hotel Frymburk

Wellness Hotel Frymburk Frymburk - Pensionhotel - HotelyWellness Hotel Frymburk Frymburk - Pensionhotel - HotelyWellness Hotel Frymburk Frymburk - Pensionhotel - HotelyWellness Hotel Frymburk Frymburk - Pensionhotel - HotelyWellness Hotel Frymburk Frymburk - Pensionhotel - HotelyWellness Hotel Frymburk Frymburk - Pensionhotel - HotelyWellness Hotel Frymburk Frymburk - Pensionhotel - HotelyWellness Hotel Frymburk Frymburk - Pensionhotel - HotelyWellness Hotel Frymburk Frymburk - Pensionhotel - HotelyWellness Hotel Frymburk Frymburk - Pensionhotel - HotelyWellness Hotel Frymburk Frymburk - Pensionhotel - HotelyWellness Hotel Frymburk Frymburk - Pensionhotel - HotelyWellness Hotel Frymburk Frymburk - Pensionhotel - HotelyWellness Hotel Frymburk Frymburk - Pensionhotel - HotelyWellness Hotel Frymburk Frymburk - Pensionhotel - HotelyWellness Hotel Frymburk Frymburk - Pensionhotel - HotelyWellness Hotel Frymburk Frymburk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Wellness Hotel Frymburk
Ulice:  Frymburk 140
Město:  38279 Frymburk
Okres:  Český Krumlov okres
Kraj:  Jihočeský kraj
Země:  Česká republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1531 Kč
58 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfrithuruhrrotrnlzh

Rychlý popis

Wellness Hotel Frymburk představuje největší wellness hotelový komplex v České republice. Leží na břehu přehrady Lipno v jižních Čechách. Všechny pokoje mají výhled na přehradu nebo šumavské hory. V každém je k dispozici posezení, satelitní TV, trezor a koupelna se župany. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Stolovat můžete v jedné ze 2 restaurací a k dispozici je také lobby bar s širokým sortimentem nápojů. Wellness Hotel Frymburk provozuje wellness centrum s nejrůznějšími saunami, solnými komorami, parní saunou a fitness centrem. K dispozici je také celá řada masáží, kosmetických služeb a wellness terapií. Přímo na místě se můžete také věnovat bowlingu, squashi a stolnímu tenisu. Za příplatek je pak dostupná služba hlídání dětí. Wellness Hotel Frymburk nabízí bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách. Hlídané parkoviště u budovy mohou hosté využívat zdarma. Lyžařské středisko Lipno leží 10 km odtud a lyžařské středisko Sternstein je vzdálené 30 km. Do lyžařského střediska Hochficht je to 50 km.


Důležité informace

Pokud cestujete s dětmi, informujte prosím hotel před příjezdem o věku každého dítěte. Kontaktní údaje naleznete v potvrzení rezervace. Vezměte prosím na vědomí, že za vstup do wellness centra se účtuje příplatek.

Zajímavosti v okolí

Frymburk762 mPutování po Česku a poznávání jeho krás
Lipno nad Vltavou6 kmSkiareál Lipno
Rožmberk nad Vltavou15 kmHrad Rožmberk
Český Krumlov18 kmJezdecký klub Slupenec
Bad Leonfelden19 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Český Krumlov20 kmKostel svatého Víta
Český Krumlov20 kmStátní hrad a zámek Český Krumlov
Zlatá Koruna26 kmKlášter Zlatá Koruna
Freistadt31 kmFreistadt obchody
České Žleby37 kmLyžařský areál České Žleby
zobrazit vše
České Budějovice41 kmHvězdárna a Planetárium
České Budějovice41 kmVýstaviště České Budějovice
Linec42 kmLinz kempování
Waldkirchen42 kmWaldkirchen bazén
Netolice44 kmStátní zámek Kratochvíle
Nové Hrady47 kmStátní hrad Nové Hrady
Hluboká nad Vltavou48 kmStátní zámek Hluboká
 
 
facebook g+ twitter