Informace o Hotel Albatros

Vítáme Vás na stránce Hotel Albatros na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Albatros, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Albatros, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Albatros.

  • Hotel Albatros

Hotel Albatros Přední Výtoň - Pensionhotel - HotelyHotel Albatros Přední Výtoň - Pensionhotel - HotelyHotel Albatros Přední Výtoň - Pensionhotel - HotelyHotel Albatros Přední Výtoň - Pensionhotel - HotelyHotel Albatros Přední Výtoň - Pensionhotel - HotelyHotel Albatros Přední Výtoň - Pensionhotel - HotelyHotel Albatros Přední Výtoň - Pensionhotel - HotelyHotel Albatros Přední Výtoň - Pensionhotel - HotelyHotel Albatros Přední Výtoň - Pensionhotel - HotelyHotel Albatros Přední Výtoň - Pensionhotel - HotelyHotel Albatros Přední Výtoň - Pensionhotel - HotelyHotel Albatros Přední Výtoň - Pensionhotel - HotelyHotel Albatros Přední Výtoň - Pensionhotel - HotelyHotel Albatros Přední Výtoň - Pensionhotel - HotelyHotel Albatros Přední Výtoň - Pensionhotel - HotelyHotel Albatros Přední Výtoň - Pensionhotel - HotelyHotel Albatros Přední Výtoň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Albatros
Ulice:  Predni Vyton 21
Město:  38273 Přední Výtoň
Okres:  Český Krumlov okres
Kraj:  Jihočeský kraj
Země:  Česká republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1077 Kč
41 €
 

 Tento text je dostupný také v: csenderu

Rychlý popis

Hotel Albatros se nachází na břehu Lipenského jezera a nabízí pokoje s výhledem na jezero a balkonem. K dispozici je sauna, venkovní vířivka, luxusní masážní křeslo, půjčovna kol a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje a apartmány jsou moderní a jejich součástí je koupelna s fénem, kabelová TV s plochou obrazovkou a plně vybavený kuchyňský kout. Do 50 metrů od hotelu se nachází 2 restaurace. Lyžařský areál Lipno je vzdálen 6 km. Ski areál Hochficht a historické město Český Krumlov jsou 32 km daleko. V bezprostřední blízkosti hotelu vedou stezky pro jízdní kola a kolečkové brusle lemující přehradu. Hotel stojí 3 km od autobusové zastávky i železniční stanice.

Zajímavosti v okolí

Frymburk4 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
Lipno nad Vltavou6 kmSkiareál Lipno
Rožmberk nad Vltavou15 kmHrad Rožmberk
Bad Leonfelden16 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Český Krumlov21 kmJezdecký klub Slupenec
Český Krumlov23 kmKostel svatého Víta
Český Krumlov23 kmStátní hrad a zámek Český Krumlov
Freistadt29 kmFreistadt obchody
Zlatá Koruna29 kmKlášter Zlatá Koruna
Linec38 kmLinz kempování
zobrazit vše
České Žleby41 kmLyžařský areál České Žleby
Waldkirchen44 kmWaldkirchen bazén
České Budějovice44 kmHvězdárna a Planetárium
České Budějovice45 kmVýstaviště České Budějovice
Netolice48 kmStátní zámek Kratochvíle
Nové Hrady48 kmStátní hrad Nové Hrady
Ansfelden48 kmAnsfelden Stockinger Hotel
 
 
facebook g+ twitter