Informace o Hotel Laguna

Vítáme Vás na stránce Hotel Laguna na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Laguna, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Laguna, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Laguna.

  • Hotel Laguna

Hotel Laguna Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Laguna Gradac - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Laguna
Ulice:  Jadranska Cesta 16
Město:  21330 Gradac
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrunoslhrrozh

Rychlý popis

Hotel Laguna leží v pobřežním městečku Gradac, pouhých 10 metrů od oblázkové pláže. Nabízí à la carte restauraci, bar, tenisové kurty a pronájem lehátek. Světlé a prostorné pokoje mají balkon, satelitní TV, telefon, psací stůl se židlemi a vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou. V hotelové restauraci, která má terasu u moře, se každý den podává snídaně formou bufetu. Hotel organizuje pěší a cyklistické túry, potápěčské exkurze i výlety lodí a návštěvu tradiční dalmatské vesnice. V letních měsících si mohou hosté vychutnat živou hudbu v podání tradičních dalmatských klap. Na nedaleké pláži se lze věnovat různým sportům. Pobřežní promenáda vede až do centra letoviska. A v blízkosti 400 metrů je noční klub. Ubytování je 13 km od přístaviště trajektu Ploče. Na nejbližší letiště v Mostaru je to 71 km a na letiště ve Splitu 120 km.

Zajímavosti v okolí

Gradac144 mGradac pláže
Makarska34 kmMakarska riviéra
Ston42 kmSton hradby
Brela45 kmBrela Makarska
 
 
facebook g+ twitter