Informace o Boutique Hotel Marco Polo

Vítáme Vás na stránce Boutique Hotel Marco Polo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Boutique Hotel Marco Polo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Boutique Hotel Marco Polo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Boutique Hotel Marco Polo.

  • Boutique Hotel Marco Polo

Boutique Hotel Marco Polo Gradac - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Marco Polo Gradac - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Marco Polo Gradac - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Marco Polo Gradac - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Marco Polo Gradac - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Marco Polo Gradac - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Marco Polo Gradac - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Marco Polo Gradac - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Marco Polo Gradac - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Marco Polo Gradac - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Marco Polo Gradac - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Marco Polo Gradac - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Marco Polo Gradac - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Marco Polo Gradac - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Marco Polo Gradac - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Marco Polo Gradac - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Marco Polo Gradac - Pensionhotel - Hotely
Název:  Boutique Hotel Marco Polo
Ulice:  Obala 15
Město:  21330 Gradac
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Marco Polo je butikový rodinný hotel, který je situován na nábřeží v samém centru malebného města Gradac na Makarské riviéře. Má 25 luxusně zařízených pokojů, některé s balkonem a částečným výhledem na moře. Marco Polo vyhrál cenu Adrian 2009 pro nejlepší malý hotel v Chorvatsku a cenu pro nejlepší butikový hotel roku 2008 v Chorvatsku. V à la carte restauraci Nicolo Polo, která je otevřená od 1. dubna do 15. listopadu, si můžete pochutnat na výborné dalmatské kuchyni. V hlavní sezóně se pořádají tematické večery s živou hudbou, stejně jako gala večeře a večery s tapas. V hotelovém welness centru najdete velkou posilovnu, saunu, vířivku, relaxační místnost, 2 sluneční terasy s krásným výhledem a venkovní bazén.


Důležité informace

Hosté, kteří přijedou autem, si musí v hotelu vyzvednout parkovací kartu. Upozorňujeme, že od 1. 7. do 1. 9. je pláž po 19:00 uzavřena pro dopravu. V případě pozdního příjezdu prosím kontaktujte hotel.

Zajímavosti v okolí

Gradac386 mGradac pláže
Makarska34 kmMakarska riviéra
Ston42 kmSton hradby
Brela46 kmBrela Makarska
 
 
facebook g+ twitter