Informace o Hotel Labineca

Vítáme Vás na stránce Hotel Labineca na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Labineca, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Labineca, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Labineca.

  • Hotel Labineca

Hotel Labineca Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Labineca Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Labineca Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Labineca Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Labineca Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Labineca Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Labineca Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Labineca Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Labineca Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Labineca Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Labineca Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Labineca Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Labineca Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Labineca Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Labineca Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Labineca Gradac - Pensionhotel - HotelyHotel Labineca Gradac - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Labineca
Ulice:  Jadranska Cesta Bb
Město:  21330 Gradac
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanofislhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Labineca se nachází ve městě Gradac, populárním turistickém letovisku v jižní části proslulé Makarské Riviéry, přímo u jedné z nejdelších oblázkových pláží na Jadranu. Gradac se nachází nedaleko 2 mezinárodních letišť a krásných historických měst, jako je Dubrovník, Split nebo Mostar, která jsou na seznamu světového dědictví UNESCO. Hotel Labineca je bezvadným výchozím bodem pro prohlídky okolí.

Zajímavosti v okolí

Gradac438 mGradac pláže
Makarska33 kmMakarska riviéra
Ston42 kmSton hradby
Brela45 kmBrela Makarska
 
 
facebook g+ twitter