Informace o Hotel Bella Vista

Vítáme Vás na stránce Hotel Bella Vista na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bella Vista, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bella Vista, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bella Vista.

  • Hotel Bella Vista

Hotel Bella Vista Drvenik - Pensionhotel - HotelyHotel Bella Vista Drvenik - Pensionhotel - HotelyHotel Bella Vista Drvenik - Pensionhotel - HotelyHotel Bella Vista Drvenik - Pensionhotel - HotelyHotel Bella Vista Drvenik - Pensionhotel - HotelyHotel Bella Vista Drvenik - Pensionhotel - HotelyHotel Bella Vista Drvenik - Pensionhotel - HotelyHotel Bella Vista Drvenik - Pensionhotel - HotelyHotel Bella Vista Drvenik - Pensionhotel - HotelyHotel Bella Vista Drvenik - Pensionhotel - HotelyHotel Bella Vista Drvenik - Pensionhotel - HotelyHotel Bella Vista Drvenik - Pensionhotel - HotelyHotel Bella Vista Drvenik - Pensionhotel - HotelyHotel Bella Vista Drvenik - Pensionhotel - HotelyHotel Bella Vista Drvenik - Pensionhotel - HotelyHotel Bella Vista Drvenik - Pensionhotel - HotelyHotel Bella Vista Drvenik - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bella Vista
Ulice:  Gornja Vala 46
Město:  21333 Drvenik
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfrithuruslhrrotr

Rychlý popis

Hotel Bella Vista se nachází v zálivu v Drveniku, v blízkosti kostela sv. Jiří. Nabízí komfortní pokoje s klimatizací a satelitní TV a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. K pláži je to odtud 50 metrů. Hotel Bella Vista umožňuje hostům volný vstup do wellness centra s vířivkou, saunou a posilovnou. V restauraci hotelu jsou připravovány pokrmy středomořské kuchyně. Hotel Bella Vista je dobrým výchozím bodem pro podnikání výletů do Splitu, Makarské i Dubrovníku. Trajektem se odtud dostanete na ostrovy Hvar a Korčula.

Zajímavosti v okolí

Gradac9 kmGradac pláže
Makarska25 kmMakarska riviéra
Brela37 kmBrela Makarska
Ston50 kmSton hradby
 
 
facebook g+ twitter