Informace o Aparthotel Pecic

Vítáme Vás na stránce Aparthotel Pecic na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Aparthotel Pecic, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Aparthotel Pecic, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Aparthotel Pecic.

  • Aparthotel Pecic

Aparthotel Pecic Gradac - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pecic Gradac - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pecic Gradac - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pecic Gradac - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pecic Gradac - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pecic Gradac - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pecic Gradac - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pecic Gradac - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pecic Gradac - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pecic Gradac - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pecic Gradac - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pecic Gradac - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pecic Gradac - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pecic Gradac - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pecic Gradac - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pecic Gradac - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pecic Gradac - Pensionhotel - Hotely
Název:  Aparthotel Pecic
Ulice:  Magistrala 3
Město:  21330 Gradac
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1075 Kč
43 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanofislhrronlarzh

Rychlý popis

Hotel Apartments Pecic se nachází na Makarské riviéře v letovisku Gradac, na úpatí pohoří Biokovo. Pouhých 150 metrů od dlouhé pláže nabízí klimatizované ubytování, venkovní bazén a terasu s grilem. Zdarma si zde můžete vypůjčit kolo. Všechny ubytovací jednotky jsou vybavené satelitní TV a je v nich kuchyň nebo kuchyňský kout. Všechny mají také vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. Různé restaurace a obchody se suvenýry najdete jen pár kroků odtud. K obchodu s potravinami je to 50 metrů. Autobusová zastávka s častými spoji do Splitu, Dubrovníku a Mostaru je ve vzdálenosti 50 metrů. Od starobylého města Split vás bude dělit 90 km. Pecic Apartments se nachází 100 km od Dubrovníku, který je na seznamu chráněných památek UNESCO.

Zajímavosti v okolí

Gradac714 mGradac pláže
Makarska35 kmMakarska riviéra
Ston41 kmSton hradby
Brela46 kmBrela Makarska
 
 
facebook g+ twitter