Informace o Hotel Kunsthof

Vítáme Vás na stránce Hotel Kunsthof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Kunsthof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Kunsthof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Kunsthof.

  • Hotel Kunsthof

Hotel Kunsthof Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Kunsthof Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Kunsthof Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Kunsthof Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Kunsthof Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Kunsthof Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Kunsthof Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Kunsthof Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Kunsthof Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Kunsthof Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Kunsthof Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Kunsthof Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Kunsthof Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Kunsthof Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Kunsthof Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Kunsthof Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Kunsthof Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Kunsthof
Ulice:  Mühlfeldgasse 13
Město:  1020 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
930 Kč
35 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Kunsthof s Wi-Fi zdarma a galerií stojí ve druhém vídeňském obvodu, jen 5 minut chůze od vlakového nádraží a stanice metra Praterstern a 10 minut chůze od zábavního parku Prater s obřím ruským kolem. Pokoje jsou nekuřácké a mají satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Pro kuřáky je v hotelu vyhrazený kuřácký lounge. Kunsthof podává snídani v zeleném vnitřním dvoře a k odpočinku poslouží lobby bar a chill-out lounge. Do centra města, k sídlu OSN a kongresovému centru Austria Center Vienna dojedete metrem za 5 minut a na vídeňské výstaviště je to jen 1 zastávka.

Zajímavosti v okolí

Vídeň2 kmVídeň vánoční trhy
Klosterneuburg11 kmKlosterneuburg basketbal
Schwechat12 kmSchwechat pevnost
Maria Lanzendorf14 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge15 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf16 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl23 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau32 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach35 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf38 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Mistelbach41 kmMistelbach an der Zaya
Donnerskirchen42 kmDonnerskirchen golfové hriště
Vídeňské Nové Město48 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter