Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Linz Land > Linec > Courtyard by Marriott Linz

Informace o Courtyard by Marriott Linz

Vítáme Vás na stránce Courtyard by Marriott Linz na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Courtyard by Marriott Linz, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Courtyard by Marriott Linz, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Courtyard by Marriott Linz.

  • Courtyard by Marriott Linz

Courtyard by Marriott Linz Linec - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Linz Linec - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Linz Linec - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Linz Linec - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Linz Linec - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Linz Linec - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Linz Linec - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Linz Linec - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Linz Linec - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Linz Linec - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Linz Linec - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Linz Linec - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Linz Linec - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Linz Linec - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Linz Linec - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Linz Linec - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Linz Linec - Pensionhotel - Hotely
Název:  Courtyard by Marriott Linz
Ulice:  Europaplatz 2
Město:  4020 Linz
Okres:  Linz Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1854 Kč
71 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel vyšší kategorie se nachází u kongresového centra Design Center Linz, 15 minut chůze od historického centra, Dunaje a hlavního vlakového nádraží v Linci. Nabízí Wi-Fi zdarma ve společných prostorách a podzemní parkoviště. Všechny pokoje v hotelu Courtyard by Marriott Linz mají Wi-Fi, velký pracovní kout, individuálně nastavitelné ovládání klimatizace, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, luxusní ložní prádlo a TV s plochou obrazovkou. V moderní restauraci s terasou se podávají jídla rakouské a mezinárodní kuchyně a každé ráno si zde můžete pochutnat na bohaté americké snídani formou bufetu. V hotelu Courtyard Linz na vás čeká také elegantní bar. Při pobytu v hotelu Courtyard by Marriott Linz budete mít volný vstup do moderního fitness centra. Ve wellness centru je k dispozici klasická i parní sauna. Hotel získal oficiální certifikát s rakouskou ekoznačkou Österreichisches Umweltzeichen. K nově postavenému hudebnímu divadlu Musiktheater a koncertní síni je to od hotelu 1,5 km.

Zajímavosti v okolí

Linec2 kmLinz kempování
Ansfelden11 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Wels25 kmWels výstava psů
Bad Leonfelden26 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Freistadt27 kmFreistadt obchody
Štýr29 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Sattledt32 kmSattledt ubytování
Bad Kreuzen38 kmBad Kreuzen Burg
Lipno nad Vltavou40 kmSkiareál Lipno
Rožmberk nad Vltavou41 kmHrad Rožmberk
zobrazit vše
Frymburk42 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
Grossraming50 kmGrossraming Lehnerhof
 
 
facebook g+ twitter