> > > The Palace Hvar Hotel

Informace o The Palace Hvar Hotel

Vítáme Vás na stránce The Palace Hvar Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu The Palace Hvar Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt The Palace Hvar Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro The Palace Hvar Hotel.

  • The Palace Hvar Hotel

The Palace Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyThe Palace Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyThe Palace Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyThe Palace Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyThe Palace Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyThe Palace Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyThe Palace Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyThe Palace Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyThe Palace Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyThe Palace Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyThe Palace Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyThe Palace Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyThe Palace Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyThe Palace Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyThe Palace Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyThe Palace Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyThe Palace Hvar Hotel - Pensionhotel - Hotely
Název:  The Palace Hvar Hotel
Ulice:  Trg Svetog Stjepana 5
Město:  21450 Hvar
Země:  
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlzhja

Rychlý popis

The Palace Hvar je nejstarším hotelem na ostrově Hvar, nachází se na nádherném místě mezi katedrálou sv. Štěpána a slavným hvarským divadlem, je obklopený gotickou i renesanční architekturou a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Hotel poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích s výhledem na náměstí Pjaca, které je největším v Dalmácii, úchvatným výhledem na Hvarský záliv a také na slunce zapadající za Paklené ostrovy. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV. Během svého pobytu v tomto historickém hotelu postaveném na počátku 20. století si můžete dopřávat chutné večeře v restauraci Palm, nebo popíjet koktejly a poslouchat uklidňující jazzovou hudbu na terase baru Arsenal s výhledem na hvarský přístav. Na okouzlující terase restaurace San Marco pak lze ochutnávat pochoutky chorvatské a italské kuchyně a kochat se výhledem na přístav a na hvarskou pobřežní promenádu. Hned vedle hotelu se rozkládají terasovité zahrady ukrývající vinárnu s příjemnou atmosférou a nabídkou chutného občerstvení i těch nejvybranějších vín. The Palace Hvar Hotel stojí na hlavním náměstí a patří k němu i menší venkovní bazén.

Zajímavosti v okolí

Hvar143 mHvar lezení
Bol20 kmBol Chorvatsko
Podstrana36 kmPodstrana San Antonio Hotel
Split38 kmSplit ubytování
Trogir42 kmTrogir památky
Seget Donji43 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica43 kmSeget Vranjica dovolená
Brela46 kmBrela Makarska
Marina47 kmMarina jachting
Makarska50 kmMakarska riviéra
 
 
facebook g+ twitter